19.3 C
Warszawa
środa, 12 czerwca, 2024

Opublikowali zdjęcie zwłok na profilu 19-letniej Basi! „Nie można na to patrzeć”

Zobacz koniecznie

Opublikowali zdjęcie zwłok. To straszne, co dzieje się na profilu 19-letniej Basi.

To, co dzieje się w komentarzach na facebookowym profilu zmarłej pod kołami autobusu 19-latki przekracza kolejne granice. Na hejcie się nie kończy. Teraz ktoś wrzucił zdjęcie zwłok. Inni proszą o podsyłanie fotografii w wiadomości prywatnej.

W zeszłą sobotę kierowca katowickiego autobusu miejskiego linii nr 910 śmiertelnie potrącił 19-latkę. Kobieta zmarła w wyniku rozległych obrażeń. Jej ciało było wleczone kilkadziesiąt metrów pod autobusem.

Tragiczne wydarzenie poruszyło miliony Polaków. Wielu z nich wyraża żal oraz współczucie rodzinie zmarłej pod kołami autobusu 19-latki. W komentarzach na profilu Basi Sz. jest już ponad 14 tysięcy komentarzy. Niestety, wiele z nich to hejt. Komentujący kwestionują jej sposób bycia oraz wychowania dzieci. Wielu wrzuca okropne memy związane z jej śmiercią.

Czytaj także: Zbezczeszczono zwłoki 19-latki, która zginęła pod kołami autobusu? „Jestem przerażony…”

-Nie można na to patrzeć. To okropne, co ludzie potrafią napisać w internecie. I to w takim momencie – mówi osoba z kręgu znajomych zmarłej.

Zdjęcie zwłok 19-letniej Basi? Ktoś posunął się zdecydowanie zbyt daleko

To jednak nie wszystko. W komentarzach opublikowano także zdjęcie zwłoki. Rzekomo należą one  do tragicznie zmarłej 19-latki. Niektórzy wprost proszą o podesłanie zdjęcia w wiadomości prywatnej.

Zdjęcie zwłok zrobiono z wnętrza parawanu, co może oznaczać, że zwłoki faktycznie należą do 19-latki. Fotografię mógł zrobić jeden z policjantów lub ratowników obecnych na miejscu.

Według naszych informacji policja rozpoczęła już śledztwo w tej sprawie. Screeny z profilu przekazano do komendanta. Katowicka policja będzie sprawdzać, kto wykonał oraz opublikował zdjęcie w sieci. Informację o rozpoczęciu działań potwierdziła Magdalena Wiśniewska z Zespołu Prasowego Komendy Policji w Katowicach.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze