19.7 C
Warszawa
czwartek, 30 czerwca, 2022

PRZERAŻAJĄCE nagranie z Warszawy! Ku przestrodze… [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Ostrożność, kiedy uczestniczymy w ruchu drogowym lub po prostu znajdujemy się blisko ruchliwej okolicy, to coś o czym warto często przypominać. Należy mieć na uwadze, że konieczność zachowania czujności i przestrzegania zasad bezpieczeństwa dotyczy zarówno pieszych, jak i kierowców. Świadczą o tym również niektóre materiały wideo publikowane w internecie oraz za pośrednictwem mediów. Choć zarejestrowane na nich sytuacje mogą być dla wielu wręcz wstrząsające, to jednak mogą one uświadomić wielu osobom to, z jakimi zagrożeniami mierzymy się nawet w trakcie codziennych czynności, jak chociażby przebycie drogi z domu do pracy lub szkoły.

 

Na jednym z tego typu udostępnionych w sieci nagrań widzimy niepokojące zdarzenie, które miało miejsce w Warszawie. Zostało ono uchwycone przez oko kamery z samochodu jednego z kierowców przejeżdżających akurat w pobliżu ulicy Targowej, gdzie ta właśnie sytuacja się rozegrała.

 

Jak widzimy na tym przerażającym filmie, kobieta została potrącona przez tramwaj z taką siłą, że odleciała na kilka metrów. Nie jest do końca jasne czy weszła ona w nieodpowiednim momencie na torowisko czy może stała zbyt blisko torów. Nagranie daje jednak do myślenia i jest swoistym apelem o zachowywanie ostrożności, dlatego warto je udostępnić.

 

Materiał, który mogą Państwo obejrzeć poniżej został opublikowany przez kanał Polskie Drogi na platformie YouTube.

 

 

 

 

Źródło: o2.pl ; YouTube/Polskie Drogi

Fot.: Wikimedia Commons/Cybularny

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze