1.9 C
Warszawa
środa, 26 stycznia, 2022

Nagrano przerażające zjawisko! Nietrudno o panikę… [WIDEO]

Zobacz koniecznie

W ostatnich tygodniach, a nawet dniach pogoda mocno dała się we znaki ludziom w różnych częściach naszego globu. Zjawiska pogodowe przyniosły zniszczenia i sporo nerwów w ostatnim czasie także mieszkańcom niektórych regionów na terenie Polski. W innych krajach europejskich jak Francja czy Włochy zniszczenia w wyniku atmosferycznych zawirowań osiągnęły jednak jeszcze większą skalę. Nie obyło się też niestety na naszym kontynencie w ostatnich dniach bez ofiar śmiertelnych, kiedy pogoda mocno doświadczała miasta i wioski.

 

Przy okazji wywołujących w ostatnim czasie chwile grozy zjawiskach pogodowych, zarejestrowano też różnorakie nagrania, które w pewnym stopniu ukazywać mają z jaką siłą musi mierzyć się człowiek, kiedy natura w tak dobitny, a zarazem niebezpieczny sposób daje o sobie znać. Jedno z takowych nagrań zarejestrowane miało zostać w poniedziałek (5 października) w rejonie jednej z dzielnic Antwerpii, popularnego miasta leżącego w Belgii

 

Na zarejestrowanym materiale widzimy nadciągającą trąbę powietrzną i towarzyszącą jej górę stropową, które już samym swoim wyglądem wywołują strach, a może nawet panikę, kiedy trzeba obserwować jak zjawisko to zbliża się w kierunku miejsca, w którym mieszkamy.

 

Zobaczcie sami!

 

 

 

Źródło: Twitter/@StormchaserNL ; Facebook/@KataklizmyPLWR

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze