Makabryczna śmierć Polaka! Dramatyczne doniesienia z zagranicy

Niestety po raz kolejny doszło do tragicznej śmierci naszego rodaka poza granicami Polski. Tym razem wstrząsające sceny rozegrały się w zachodniej części Europy, a dokładniej na terytorium Belgii. Uprzedzamy, że opis zdarzenia jest naprawdę makabryczny i może być nieodpowiedni dla czytelników szczególnie wrażliwych.

 

Jak podają lokalne media, do tragedii doszło przed godz. 4 nad ranem przy wjeździe na jeden z parkingów w rejonie drogi E34 w belgijskim Vorselaar. Okoliczności całego zdarzenia nie są póki co szczegółowo i dokładnie wyjaśnione. Jak jednak można dowiedzieć się z medialnych doniesień, kierowca ciężarówki z nie do końca znanych przyczyn uderzył szlaban podczas zjeżdżania z drogi na pobliski parking. Pojazd zatrzymał się na krawężniku uderzając w między czasie również w inną znajdującą się tam ciężarówkę.

 

Samochody ciężarowe przy całym zdarzeniu stanęły w płomieniach, a ogień dynamicznie rozprzestrzenił się też na trzeci ciężarowy samochód stojący obok. Wszystkie trzy auta spłonęły. Niestety nie obyło się również bez ofiary śmiertelnej.

 

Mężczyzna, który kierował ciężarówką, która uderzyła w szlaban i drugi pojazd został uwięziony w kabinie kierowcy i nie był w stanie się wydostać kiedy rozprzestrzenił się pożar. Niestety człowiek ten zginął w płomieniach. Jak się okazało, zmarły tragicznie mężczyzna to 63-letni kierowca z Polski. Takie ustalenia przekazały miejscowe belgijskie media.

 

Bardzo możliwe, że Polak zasnął za kierownicą lub źle się poczuł i to doprowadziło do całej tragicznej w skutkach sytuacji. W wyniku wypadku, ze sporymi utrudnieniami na drodze w kierunku Antwerpii musieli liczyć się jadący dzisiejszego przez ten region kierowcy. Na miejscu pracowały tam straż pożarna oraz służby holownicze.

 

 

Źródło: o2.pl ; HLN.be ; Twitter/@vrtnews

Fot.: Pixnio.com

Komentarze

Komentarze