19.1 C
Warszawa
środa, 22 maja, 2024

Mocne słowa prof. Guta o NIEZASZCZEPIONYCH! Chce im dać szlaban

Zobacz koniecznie

W Polsce wciąż bardzo dużo jest osób niezaszczepionych. Teraz prof. Gut wypowiedział się o nich. Jak się okazuje chce dać im szlaban. 

Na temat szczepionek mówi się teraz bardzo wiele. Pomimo, że w Polsce spora ilość osób się zaszczepiła jest też wiele osób niezaszczepionych. Ostatnio prof. Włodzimierz Gut, który jest wirusologiem wypowiedział się na temat niezaszczepionych. „Powinni dostać szlaban”- mówi.

Mocne słowa prof. Guta o niezaszczepionych! Przeczytaj co powiedział

Prof. Włodzimierz Gut powiedział, że jeśli tylko liczba zakażeń będzie wzrastać konieczne będzie wprowadzenie szlabanu dla niezaszczepionych.

Na model angielski w mojej ocenie u nas za wcześnie, bo brakuje nam jeszcze ok. 20 procent zaszczepionych osób. Dlatego skłaniałbym się do tego, co zrobiono we Francji. Jeżeli współczynniki zakażeń będą rosnąć, a tak się nieuchronnie stanie, to niezaszczepieni powinni dostać „szlaban” na możliwość wchodzenia w różne miejsca. Na pewno restrykcje nie powinny natomiast obejmować zaszczepionych, bo to byłoby demoralizujące

-powiedział prof. Gut.

Dodał także, że ma apel dla osób, które nie chcą się zaszczepić.

Mam tylko jeden apel do tych, którzy nie chcą się szczepić. Jeżeli ryzykowalibyście tylko swoim życiem i zdrowiem, to wasza sprawa. Pomyślcie jednak przez chwilę, że jest grupa ok. 0,5 miliona osób z niedoborami odporności. Ich nie da się zapewne skutecznie zaszczepić albo ich odpowiedź immunologiczna będzie słabsza. Czy chcecie ryzykować także ich życiem i zdrowiem?

-zaznaczył.

Jaka jest Wasza opinia na ten temat?

ZOBACZ TAKŻE: Prawda nt. szczepionek została UJAWNIONA! Te dane mówią WSZYSTKO

ZOBACZ TAKŻE: Rząd planuje NOWĄ opłatę! Wiemy jaki sprzęt obejmie

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze