20.2 C
Warszawa
środa, 19 czerwca, 2024

Zawód: Menadżer. W Świdnicy odbyło się „Spotkanie z Ekonomią”

Zobacz koniecznie

27 kwietnia w Świdnicy miało miejsce „Spotkanie z Ekonomią” – wydarzenie organizowane przez Centrum im. Władysława Grabskiego. Celem inicjatywy jest podniesienie w społeczeństwie poziomu wiedzy dotyczącej procesów gospodarczych. Tym razem wykład pod tytułem „Zawód: Menadżer” wygłosił menadżer, ekonomista i wykładowca Tomasz Dudek.

„Spotkanie z Ekonomią” to cykl spotkań organizowanych przez Fundację Centrum im. Władysława Grabskiego. Celem prelekcji jest poszerzenie wiedzy ekonomicznej młodych Polaków. Co istotne, edukacja odbywa się w atrakcyjnej formie.

Organizacja wydarzeń w ramach „ Spotkania z Ekonomią” jest możliwa dzięki finansowemu wsparciu projektu z funduszy Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.

Ekonomia to nie tylko liczby, a zarządzenie to nie tylko nudna „papierologia”. To coś, co sprawia, że nasza codzienność zmienia się każdego dnia. „Spotkanie z Ekonomią” to żywa lekcja, gdzie można sięgnąć po wiedzę, której niestety nigdy nie znalazło się w szkole – mówi uczestnicząca w warsztatach Kamila Krzyczkowska.

Już niedługo Centrum im. Władysława Grabskiego zorganizuje kolejne „Spotkania z Ekonomią” w innych miastach Polski.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze