15.3 C
Warszawa
sobota, 15 czerwca, 2024

2-letnie dziecko zabiło swoją matkę! Ojciec nie zdążył go powstrzymać

Zobacz koniecznie

2-latka zabiła matkę, która zostawiła ojca z dwójką dzieci. Ta tragiczna historia otwiera oczy na niebezpieczeństwa, których byśmy się nie spodziewali.

2-letnie dziecko zabiło swoją matkę w aucie w Staroe Selo na Białorusi. W zaledwie parę minut Julia Sharkom osierociła dwójkę dzieci. Ojciec nie zdążył nawet zareagować. Nikt by się nie spodziewał, że dojdzie do tak przerażającego przypadku zdarzeń.

 

CZYTAJ TAKŻE: Syn Zenka Martyniuka zrobił pośmiewisko z ojca! Wszystko wygadał na Instagramie (WIDEO)

 

W dniu, kiedy doszło do jej śmierci, Julia Sharkom świętowała 21. urodziny. Z powodu głupiego przypadku i bezmyślności życie rodziny odwróciło się do góry nogami.

 

Mama jechała ze swoją 2-letnią córką autem, gdy nagle zauważyła, że dziecko za bardzo się przechyla i wypada przez otwarte okno. Julia Sharkom złapała córkę, jednak ona przypadkiem nacisnęła przycisk do zamykania szyby. Szyba podjechała w górę i przytrzasnęła 21-latce szyję. W wyniku tego kobieta odniosła poważne obrażenia i zmarła.

 

Nie było nikogo w pobliżu, kto mógł zauważyć tragiczną scenę albo pomóc. Dopiero mąż 21-latki ją znalazł, jednak szyba tak zacisnęła się na jej szyi, że już nic nie dało się zrobić. Wybił szybę i wyciągnął żonę z auta, ale cały czas pozostawała nieprzytomna. Ojcu nie udało się jej uratować, a mała córka oglądała śmierć swojej matki.

 

CZYTAJ TAKŻE: Hiszpania znalazła sposób na kryzys! Uratuje miliony ludzi od bankructwa

 

Artur Sharkom od tego smutnego dnia będzie musiał zmagać się z samotnym rodzicielstwem. Julia osierociła czteroletnią Margaritę i dwuletnią Ariannę.

 

Źródło: lelum.pl / foto Instagram.com The Sun

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze