9.9 C
Warszawa
wtorek, 4 października, 2022

HIT! Kuba Wojewódzki zachęca do głosowania na… (FOTO)

Zobacz koniecznie

Kuba Wojewódzki to znana gwiazda TVN, biorąca udział w licznych programach telewizyjnych. Dzięki jego popularność ostatni post na jego profilu na Facebooku dotarł do całej rzeszy fanów.

Kuba Wojewódzki wystosował na Facebooku apel do swoich fanów, aby w niedzielę 28 czerwca udali się na wybory i oddali swój głos.

 

 Mam fatalną opinię. Jestem mętnym celebrytą z TVN. Daleko mi do wzorca typowego 50-latka. Co sezon doklejają mi kolejne dewiacje. Mam to w d*pie. Ale wiecie co. Ja też jestem Polską. Tą Polską, w której konstytucji aż 81 razy wymieniane jest słowo wolność. Myślicie czasem, czy ta wolność nie szeleści już tylko papierem, bo zostaje jej nam w życiu coraz mniej?

 

-zaczął swój wpis Kuba Wojewódzki.

 

CZYTAJ TAKŻE: Nadeszła druga fala zakażeń! Koronawirus sieje spustoszenie

 

Wojewódzki podkreślił, aby nie być biernym i bezczynnym. Na tym polega demokracja i powinniśmy się cieszyć i korzystać z tego, że mamy wpływ na otaczającą nas rzeczywistość polityczną. Celebryta próbuje pokazać, że po to mamy prawa wyborze, aby głosować.

 

Historia to koszmar, z którego czasami próbujemy się obudzić. I to będzie ten dzień. Dzień na przebudzenie. Żeby było jasne. Nie wierzę politykom. Ich obietnice to Las Vegas dla dzieci. Ale wiem, że obojętność to trucizna, taka sama jak fanatyzm. Obojętny naród sam dla siebie jest zagrożeniem. Nie czujecie, że ten kraj staje się pułapką dla inaczej myślących? To nie PiS go zmienia. Zmienia go wasza bezczynność…

 

– napisał celebryta.

 

Na końcu dodał, aby nie ulegać „średniactwu”, nie być biernym i budować swój kraj poprzez oddanie głosu.

 

CZYTAJ TAKŻE: Trzaskowski oskarżony o kłamstwo: „Jest w stanie powiedzieć wszystko”

 

 

Źródło: pudelek.pl / foto zrzut ekranu Youtube.com tvnpl

Zobacz więcej

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze