28.7 C
Warszawa
środa, 19 czerwca, 2024

Takiej dezynfekcji jeszcze nie było! Bezcenna reakcja małżonki [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Dzisiaj między godz. 7 rano a 21 wieczorem mamy możliwość oddania głosu na wybranego kandydata w wyborach prezydenckich. Wciąż obowiązują  jednak pewne obostrzenia związane z pandemią koronawirusa.

W związku z wyborami i sporą grupa osób przy urnach wyborczych, może dojść do większej możliwości zarażenia się koronawirusem. Ze względu na to Ministerstwo Zdrowia i GIS podało listę wytycznych i obostrzeń, które obowiązują Polaków w czasie nadchodzących wyborów prezydenckich 28 czerwca.

 

Przede wszystkim trzeba udać się do lokalu wyborczego w maseczce ochronnej i zakryć usta i nos. Przed oddaniem głosu można także zdezynfekować ręce wystawionym dla tego celu płynem do dezynfekcji.

 

CZYTAJ TAKE: WYNIKI wyborów 2020. Już są pierwsze PRZECIEKI!

 

Nie wszyscy jednak korzystają z płynu do dezynfekcji rąk dezynfekując ręce. Zobacz tego mistrza wyborów:

 

 

 

CZYTAJ TAKE: Śmiertelna mieszanka! Tego owocu nie można łączyć z ALKOHOLEM!

 

W tym roku na kartach do głosowania widnieje 11 nazwisk kandydatów na prezydenta. Na liście znajdują się sami mężczyźni ze względu na to, że zrezygnowała Małgorzata Kidawa-Błońska i na jej miejscu startuje Rafał Trzaskowski z PO. Oprócz niego głos można oddać na Andrzeja Dudę z Pis, Krzysztofa Bosaka z Konfederacji, Roberta Biedronia z Lewicy, Szymona Hołownię, kandydata bezpartyjnego, Waldemara Witkowskiego, Władysława Kosiniaka-Kamysza z PSL, Stanisława Żółtka, kandydata Kongresu Nowej Prawicy, Marka Jakubiaka, kandydata Federacji dla Rzeczpospolitej, Mirosława Piotrowskiego, kandydata Ruchu Prawdziwa Europa, Pawła Tanajno, kandydata bezpartyjnego.

 

Źródło: Facebook.com Robert Winnicki

Zobacz więcej

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze