-2.2 C
Warszawa
piątek, 8 grudnia, 2023

Wjechał samochodem w grupę policjantów i żołnierzy! [WIDEO]

Zobacz koniecznie

W Stanach Zjednoczonych, władze państwowe oraz przedstawiciele służb zmagają się z zamieszkami o jakich doszło po śmierci czarnoskórego mężczyzny George’a Floyda, który przyciśnięty przez funkcjonariusza kolanem krzyczał, że nie może oddychać. Niestety protestom na ulicach różnych amerykańskich miejscowości towarzyszą akty wandalizmu, napady, grabieże i przejawy niczym nie uzasadnionej agresji, której ofiarą stają się w dużej mierze osoby postronne. Przy okazji walk na ulicach Stanów Zjednoczonych zarejestrowano różne nagrania, na których uchwycono niebezpieczne i bulwersujące zachowania ludzi rzekomo uczestniczących w protestach, a w praktyce skupiających się na przestępczych działaniach, jak również uwiecznione zostały momenty, gdy to policja przekraczała swoje uprawnienia. W tym przypadku, to jednak funkcjonariusze byli ofiarami tego niebezpiecznego incydentu.

 

Do sytuacji, którą zarejestrowano na zamieszczonym niżej niedługim filmie, doszło w mieście Buffalo. Kiedy w dużej grupie na jednej z ulic znajdowali się funkcjonariusze policji oraz żołnierze, nagle ktoś z impetem wjechał w nich samochodem. Niestety, w wyniku tego zajścia, niektórzy ze znajdujących się tam ludzi mieli odnieść poważne obrażenia.

 

W kierunku samochodu oddano strzały. Jak się okazało, w pojeździe znajdowało się dwóch mężczyzn. Przynajmniej jeden z nich miał na ciele ranę postrzałową po tym, gdy ostrzelano auto. Podejrzani zostali przetransportowani do szpitala, a w dalszej kolejności przewieziono ich do aresztu.

 

Ostrzegamy! Nagranie może być nieodpowiednie dla osób poniżej 18. roku życia, a także szczególnie wrażliwych czytelniczek i czytelników.

 

Zachęcamy, aby zobaczyć również:

Dziennikarka była na wizji, gdy doszło obok niej do wybuchu! [WIDEO]

Black Lives Matter? Zmienił jedno słowo i został zwolniony z pracy

 

Źródło: Spectrumlocalnews.com ; Realnefakty.pl ; YouTube/Truth Just Ahead 7

 

Zobacz więcej

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze