18.8 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

ZASKAKUJĄCY wpis Edyty Górniak! To może szokować!

Zobacz koniecznie

Edyta Górniak to jedna z najbardziej znanych piosenkarek w całej Polsce. Po zajęciu wysokiego miejsca w konkursie Eurowizji muzykę Górniak poznał także cały świat. Teraz zdecydowała się na dosyć odważny wpis. To może szokować!

O Edycie Górniak zrobiło się ostatnio bardzo głośno. Górniak jako piosenkarka jest znana przez wszystkich, jednak ostatnio dała się także poznać jako chociażby antyszczepionkowiec. Stwierdziła bowiem, że nigdy się nie zaszczepi.

Artystka na swoich portalach społecznościowych bardzo często dzieli się przemyśleniami ze swoimi fanami. Tak było i tym razem. Górniak postawiła na bardzo szczery wpis.

Nikt na Ziemi nie ma prawa Boskiego. Nie ma wiec prawa forsować, ani odbierać poczucia godności i pięknej wartości człowieczeństwa. Nie ma także prawa ograniczać Jego rozwoju i aktywowania jego potencjału. Nie ma bowiem prawa odbierania wolnej Jego woli, nadanej przez Najświętszą Energię Wszelkiego Stworzenia, czyli BOGA♥️ Edyta Górniak.

-tak brzmiał post gwiazdy na Instagramie.

To jednak nie wszystko. Ostatnio na Instastory Edyty Górniak również pojawiła się dosyć tajemnicza wypowiedź. Wynika z niej, że Górniak jest gotowa na odejście.

Kiedy tylko uznasz Ojcze Niebieski, że chcesz wezwać mnie do siebie, będę gotowa.

-mogliśmy przeczytać na Instastory.

 

Jeszcze niedawno Edyta Górniak zapewniła także, iż jest osobą wierzącą i wierzy w Boga. Wyznała, że równie często z Bogiem rozmawia.

Jestem osobą uduchowioną i bardzo wrażliwą na piękno świata. Bardzo potrzebuję spotkać się sam na sam z Bogiem w modlitwie.

-powiedziała w jednym z wywiadów.

 

Co sądzicie na temat słów Edyty Górniak? Lubicie jej piosenki? Zgadzacie się z jej podejściem do życia?

 

Źródło: jastrzabpost.pl

Foto: zrzut ekranu/YouTube

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze