29.7 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Nie żyje znany aktor! Tragiczna śmierć…

Zobacz koniecznie

Ta wiadomość wstrząsnęła całym światem. Właśnie dowiedzieliśmy się, że zmarł znany piosenkarz i aktor. Zostawił list pożegnalny. Będzie nam go bardzo brakowało. 

Prawie codziennie z mediów dowiadujemy się o śmierci kogoś znanego. Ta śmierć jednak wstrząsnęła wszystkimi na całym świecie. Zmarł bowiem, młody, znany japoński aktor i piosenkarz – Haruma Miura.

Jako pierwsza o śmierci gwiazdy poinformowała agencja prasowa Kyodo News. Na razie nie ma jednak oficjalnej przyczyny jego śmierci, śledczy mówią jednak o samobójstwie. Jest to bardzo możliwe. Jak się okazuje według mediów piosenkarz i aktor pozostawił list pożegnalny. Treść tego listu nie została jeszcze ujawniona.

Przepraszamy fanów i ludzi zainteresowanych, jednak szczegółowo badamy sprawę i przekażemy wam informację w stosownym czasie.

-poinformowała z kolei agencja Amuse, która reprezentowała gwiazdę.

W jakich produkcjach grywał Harmua Miura?

Znany był głównie z takich słynnych produkcji jak „Last Cinderella”, „Gokusen”, „Boku no ita Jikann” , a także aktorskiej ekranizacji anime „Atak tytanów”.

Został znaleziony martwy w swoim domu w Tokio. Miał zaledwie 30 lat. Ostatni film jaki  fani mogli obejrzeć z jego udziałem to Dying Eye. Jednak nie samym aktorstwem człowiek żyje. Gwiazdor był również piosenkarzem. Zajmował się muzyką J-pop. Grał w zespole Brash Brats.

Prowadził także swoje profile w mediach społecznościowych, był tam bardzo aktywny. Dzielił się życiem zawodowym oraz prywatnym ze swoimi fanami.

Będzie nam go bardzo brakowało.

Źródło: RadioZet

Foto: archiwum

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze