18.1 C
Warszawa
poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Znany polski aktor w krytycznym stanie! Lekarze twierdzą, że to udar mózgu!

Zobacz koniecznie

Życie potrafi płatać figle. Czasem jest nad wyraz łaskawe, innym razem może być bardzo wrogie. Życie nie oszczędza nikogo bez względu na zasługi za wkład swojego talentu aktorskiego w polską kinematografię.  Znany polski aktor starszego pokolenia, którego kariera na scenie rozpoczęła się jeszcze w 1971 roku. Mogliśmy go zobaczyć w kultowych filmach takich jak np. „Kiler-ów dwóch” czy „Kingsajz”.

 

 

Jak poinformował „polsat news” w nocy z niedzieli na poniedziałek do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie trafił Jerzy Stuhr w stanie bardzo ciężkim. Lekarze nie mają najmniejszych złudzeń, jego stan jest fatalny.

 

 

Według żony aktora jego stan pogorszył się nagle w weekend podczas wypoczynku na Podhalu. Natychmiast wezwano pogotowie ratunkowe, które przewiozło go do szpitala w Nowym Targu. Z tamtego szpitala trafił dziś nad ranem do Krakowa.

 

 

Z racji podeszłego wieku aktora (73 lata), który zmagał się z licznymi problemami ze zdrowiem jego stan może się jeszcze bardziej pogorszyć. W przeszłości ciężko przeszedł zawał serca, a w 2011 roku wykryto u niego raka krtani, którego na szczęście pokonał.

 

 

Aktor przygotowywał się do powrotu na scenę. Jednak przez udar mózgu te plany  będzie musiał przełożyć na odległy termin. Rodzina i przyjaciele aktora proszą widzów o wsparcie duchowe dla schorowanego aktora.

 

 

Jerzy Stuhr jest obecnie na obserwacji na Oddziale Intensywnej Terapii. Lekarze walczą o poprawę jego stanu, podając mu niezbędne leki i na razie każą czekać. Najbliższe godziny mogą być w jego przypadku decydujące. Wszyscy aktorzy z najbliższego otoczenia Stuhra są w szoku. W dalszym ciągu nie dowierzają w to, że ich kolega miał poważny udar, krórego konsekwencje mogą być opłakane

 

 

 

Na obecną chwile nie wiadomo nic więcej na temat obecnego stanu zdrowia.

 

 

Źródło: polsatnews.pl ; tvp.info ; dorzeczy.pl

Fot.: pl.wiktionary.org

 

 

 

 

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze