4.7 C
Warszawa
środa, 17 kwietnia, 2024

Brawurowe sceny w sądzie! Opublikowano nagranie z kamery monitoringu [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Do niecodziennych scen, które udało się zarejestrować na kamerze monitoringu doszło na terenie stanu Ohio, a dokładniej w znajdującym się tam Sądzie Okręgowym Hrabstwa Highlands. Na jedną z rozpraw doprowadzony został tam niedawno Nickolaus Garrison oskarżony o przestępstwo związane z narkotykami. Mężczyzna postanowił jednak w brawurowy sposób uniknąć poniesienia kary za swoje przewinienia.

 

Jak opisano na łamach „New York Post”, w pewnym momencie wprowadzany przez dwóch funkcjonariuszy 34-latek postanowił uciec. Przeskoczył przez barierki i pobiegł w kierunku schodów. W trakcie pościgu za zbiegiem obrażenia doznał jeden z policjantów, który chcąc schwytać Nickolausa Garrisona skoczył na schody i boleśnie na nie upadł. Na szczęście funkcjonariusz czuje się dobrze pomimo tego, że musiał trafić do szpitala.

 

34-latek został ponownie zatrzymany kilka dni później w jednym z moteli. W ukryciu się i uniknięciu odpowiedzialności nie pomogło mu nawet zmienienie wizerunku poprzez zgolenie zafarbowanych na niebiesko włosów.

 

„New York Post” podaje, że do tej pory mężczyźnie groziła kara roku pozbawienia wolności i grzywna wysokości dwóch i pół tysiąca dolarów. Teraz jednak kara może być poważniejsza ze względu na jego ucieczkę z sądu.

 

 

 

 

Źródło: New York Post ; PolsatNews.pl ; o2.pl ; YouTube/Haxorino

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze