9.3 C
Warszawa
sobota, 16 października, 2021
Reklama

Do sieci wyciekł klip z „Cuties” Netflixa. Wzbudził jeszcze większe kontrowersje (WIDEO)

Zobacz koniecznie

Jeden z użytkowników Facebooka KC O’Dea udostępnił w sieci klip pochodzący z filmu Netflixa „Cuties” (red. Ślicznotki). Nagranie wzbudziło jeszcze więcej kontrowersji i oburzenia wśród części internautów niż wcześniejszy plakat od amerykańskiej platformy streamingowej.

 

Zamieszanie wokół filmu „Cuties” rozpoczęło się po premierze plakatu Netflixa. Wielu internautów stwierdziło, iż poprzez ten film promowana ma być seksualizacja dzieci. Część osób domagała się nawet usunięcia „Ślicznotek” z platformy.

 

Netflix na stawiany mu zarzuty odpowiedział oświadczeniem: „Gwiazdeczki to społeczny komentarz przeciwko seksualizacji małych dzieci. To wielokrotnie nagradzany film i mocna opowieść o presji, jaką młode, dorastające dziewczyny napotykają w mediach społecznościowych, a także to historia o wpływie społeczeństwa na młode osoby. Zachęcamy każdego, komu zależy na tych istotnych kwestiach, aby obejrzał film”.

 

Oburzenie internautów nasiliło się po premierze filmu. Spore grono osób na Twitterze zamieszcza hasztag #CancelNetflix oraz #DeletNetflix. Ludzie zamieszczający posty pod tym hasztagiem stwierdzają, iż dzieci w filmie są przedstawione w hiperzseksualizowany sposób i poprzez to promowana jest pedofilia.

 

Dodatkowo ci, którzy nie widzieli filmu oburzyli się po niektórych klipach jakie udostępnione zostały w sieci. Użytkownik Facebooka KC O’Dea opublikował takie nagranie ukazujące młode dziewczyny występujące w filmie ćwiczące do swoich występów.

 

https://www.facebook.com/kc.odea.7/videos/4702792449761604

 

Źródło: Facebook/ KC O’Dea, gram.pl

Foto: You Tube/ Netflix (zrzut ekranu)

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze