13 C
Warszawa
wtorek, 27 lutego, 2024

ODWAŻNE zdjęcie Julii Wieniawy! Tak GORĄCO jeszcze nie było…

Zobacz koniecznie

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej znanych gwiazd młodego pokolenia. Posiada wielu fanów, z którymi równie często dzieli się swoimi zdjęciami. Tym razem postawiła na kolejną, odważną sesję. Tak gorąco chyba jeszcze nie było!

Julię Wieniawę zna już chyba każdy. Jest jedną z najbardziej popularnych gwiazd młodego pokolenia. Pomimo, iż ma zaledwie 21-lat już jest bardzo rozchwytywana zarówno przez dziennikarzy, jak i reklamodawców.

Wieniawa stała się sławna dzięki roli Pauliny w „Rodzince.pl.” Bardzo popularna jest na Instagramie, gdzie odnotowano ponad 1,6 miliona obserwatorów. Gwiazda równie chętnie dzieli się tam swoim życiem prywatnym i zawodowym ze swoimi fanami. Dodaje bardzo dużo zdjęć, filmów i relacji na żywo.

Ostatnio jednak na Instagramie Top Model pojawiła się dosyć odważna sesja z Julią. Tak gorąco chyba jeszcze nie było. Na zdjęciu możemy bowiem zobaczyć ją oraz pewnego mężczyznę, który przyjechał na tą sesję do Polski aż z Berlina. Jest to model, który pochodzi z USA.

Grunt to dobra asystentka na planie. Upsss mały sppoiler z jutrzejszego @topmodelpolskatvn i mojej nagiej sesji pt „Bogowie” jak coś robić to tak by zapamiętano te zdjęcia…(…) malarsko i delikatnie… Jak jest @juliawieniawa to wiadomo, że będzie gorąco …

-napisał na Instagramie – Marcin Tyszka.

O takich zdjeciach @iamdominicdangelica wprost marzył … nie dziwię się … jeszcze nigdy nie mieliśmy uczestnika z takim ciałem wręcz nierealnym… trenerzy mogliby brac przykład…ja marzę o sześciopaku, ale wtym przypadku to chyba 9ciopak

-dodał Tyszka.

Zdjęcie można zobaczyć tutaj:

https://www.instagram.com/topmodelpolskatvn/?utm_source=ig_embed

 

Co sądzicie o tym zdjęciu? Myślicie, że ciekawa sesja?

 

Źródło: alaluna.pl

Foto: zrzut ekranu/ Instagram.com/ Julia Wieniawa

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze