23 C
Warszawa
środa, 20 września, 2023

Polskie miasto terroryzowane przez… klauna?! Nietypowy problem mieszkańców [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Do dosyć dziwnych sytuacji dochodzi w ostatnim czasie na terenie miejscowości Szczecinek leżącej na terenie województwa zachodniopomorskiego. Mieszkańcy skarżą się bowiem na to, że na ich ulicach spotkać można co jakiś czas osobę przebraną za klauna. Co jednak bardziej niepokojące w tej całej sprawie to fakt, że porusza się on też uzbrojony w siekierę lub coś co ją przypomina. W sieci pojawiły się nie tylko relacje świadków spotkania z tą dziwną postacią, ale też nagrania ukazujące jak tajemniczy przebieraniec pokazuje się w rejonie tej miejscowości.

 

O tego typu sytuacjach i ludziach przebierających się za niepokojąco wyglądające klauny mówiło się swego czasu w kontekście Stanów Zjednoczonych. Teraz jednak uwagę w tej sprawie zwrócili ludzie związani ze Szczecinkiem. Osoba w takowym stroju pokazywać ma się w różnych częściach miasta. Na jednym z nagrań widzimy ją na drodze szybkiego ruchu S11, kiedy wbiega na nią. Na całe szczęście nie doprowadził on swoim zachowaniem w tym przypadku do tragedii, choć było to bardzo nieodpowiedzialne.

 

CZYTAJ TEŻ: Krwawe zajście w Zachodniopomorskiem!

 

 

Na innym nagraniu udostępnionym na portalu Facebook, widzimy tajemniczego klauna snującego się po samym centrum Szczecinka.

 

 

Nie wiadomo kim jest człowiek, bądź grupa ludzi odpowiedzialna za pokazywanie się klauna w Szczecinku. Niektórzy podejrzewają, że może być to akcja któregoś z okolicznych YouTuberów. Swego czasu człowiek przebrany za klauna pokazywał się na terenie Koszalina, wówczas okazało się to być akcją oryginalnej metody promocji wspierania dziecięcego hospicjum.

 

 

Źródło: o2.pl ; YouTube/TV iszczecinek.pl ; Facebook/Jarosław Kłaptij

Fot.: Pikist (zdjęcie poglądowe)

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze