Polskie miasto terroryzowane przez… klauna?! Nietypowy problem mieszkańców [WIDEO]

Do dosyć dziwnych sytuacji dochodzi w ostatnim czasie na terenie miejscowości Szczecinek leżącej na terenie województwa zachodniopomorskiego. Mieszkańcy skarżą się bowiem na to, że na ich ulicach spotkać można co jakiś czas osobę przebraną za klauna. Co jednak bardziej niepokojące w tej całej sprawie to fakt, że porusza się on też uzbrojony w siekierę lub coś co ją przypomina. W sieci pojawiły się nie tylko relacje świadków spotkania z tą dziwną postacią, ale też nagrania ukazujące jak tajemniczy przebieraniec pokazuje się w rejonie tej miejscowości.

 

O tego typu sytuacjach i ludziach przebierających się za niepokojąco wyglądające klauny mówiło się swego czasu w kontekście Stanów Zjednoczonych. Teraz jednak uwagę w tej sprawie zwrócili ludzie związani ze Szczecinkiem. Osoba w takowym stroju pokazywać ma się w różnych częściach miasta. Na jednym z nagrań widzimy ją na drodze szybkiego ruchu S11, kiedy wbiega na nią. Na całe szczęście nie doprowadził on swoim zachowaniem w tym przypadku do tragedii, choć było to bardzo nieodpowiedzialne.

 

CZYTAJ TEŻ: Krwawe zajście w Zachodniopomorskiem!

 

 

Na innym nagraniu udostępnionym na portalu Facebook, widzimy tajemniczego klauna snującego się po samym centrum Szczecinka.

 

dzien dobryweszlem z ciekawosci wczoraj w nocy na kamerke u nas najpierw na pomost , potem na rynek zobaczyc czy cos sie dzieje i potem zobaczylem tam cos takiego , moze to ten sam co biegal po tej naszej obwodnicy ????, nie wiem dziwne mi sie to wydawalopisze to bo nie wiem czy cos komus nie grozi, wygladało to dziwnie, to cos mialo ze soba cos w rece ale nie wiem co

Opublikowany przez Jarosława Kłaptija Piątek, 28 sierpnia 2020

 

Nie wiadomo kim jest człowiek, bądź grupa ludzi odpowiedzialna za pokazywanie się klauna w Szczecinku. Niektórzy podejrzewają, że może być to akcja któregoś z okolicznych YouTuberów. Swego czasu człowiek przebrany za klauna pokazywał się na terenie Koszalina, wówczas okazało się to być akcją oryginalnej metody promocji wspierania dziecięcego hospicjum.

 

 

Źródło: o2.pl ; YouTube/TV iszczecinek.pl ; Facebook/Jarosław Kłaptij

Fot.: Pikist (zdjęcie poglądowe)

Komentarze

Komentarze