16.9 C
Warszawa
piątek, 22 września, 2023

Znany aktor z koronawirusem! Prace nad głośnym filmem wstrzymane

Zobacz koniecznie

Jak już podawały niejednokrotnie media, koronawirusem zdarzało się zarazić znanym osobistościom ze świata sportu, polityki czy show biznesu. Niestety choroba może spotkać każdego. Teraz potwierdziło się to po raz kolejny, ponieważ jak podają media, obecność wirusa SARS-CoV-2 potwierdzono u znanego aktora. W związku z zaistniałą sytuacją już po raz kolejny przerwano pracę nad jednym z wyczekiwanych zapewne przez wielu filmem.

 

Trwająca już od kilku miesięcy pandemia koronawirusa przyniosła wiele zawirowań również dla branży firmowej. Nad niektórymi produkcjami należało przerwać pracę, a kina były pozamykane. Jedną z produkcji Warner Bros konieczność zrobienia przerwy spotkała po raz drugi. Mowa tu o filmie „The Batman” i znanej ze świata kina osobie, która właśnie w tym filmie również ma swoją rolę.

 

Obecność koronawirusa potwierdzono bowiem u sławnego aktora Roberta Pattinsona. Za przełomową rolę, która przyczyniła się do jego wielkiej kariery w Hollywood można uznać odegranie roli Cedrica Diggory w filmie „Harry Potter i Czara Ognia”. Jeszcze większy rozgłos przyniósł mu jednak udział i jedna z głównych ról w filmowych adaptacjach sagi „Zmierzch” opowiadającej o losach grupy wampirów.

 

Kiedy pojawiły się wieści o konieczności ponownego wstrzymania realizacji prac nad filmem „The Batman” opowiadającego o przygodach znanego bohatera innych produkcji i kreskówek, wówczas amerykańskie tabloidy dość szybko dowiedziały się o tym, że to właśnie Robert Pattinson jest osobą zakażoną koronawirusem i to ze względu na tę sytuację zdecydowano o przerwaniu prac.

 

Warto zwrócić uwagę, że zachorowania na COVID-19 zdarzały się również wśród znanych osób z naszego kraju. Koronawirusem zarazić mieli się swego czasu m.in. legendarny skoczek Adam Małysz, wiceminister Michał Woś czy aktorka Małgorzata Socha.

 

 

Źródło: Alaluna.pl

Fot.: Pixabay

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze