12.1 C
Warszawa
sobota, 28 maja, 2022

Kolejny znany polityk z koronawirusem

Zobacz koniecznie

W piątek ministerstwo zdrowia poinformowało o kolejny dobowym rekordzie zakażeń koronawirusem. Wśród zarażonych znalazł się również znany polityk Lewicy Krzysztof Śmiszek.

 

W ostatnim czasie w Polsce regularnie bite są dobowe rekordy zakażeń. W czwartek wynosił on 4280, a w piątek osiągnął już liczbę 4739. Sytuacja jest wręcz zatrważająca w związku z nią rząd zdecydował się wprowadzić w państwie nowe obostrzenia, wśród których jest m.in. nakaz noszenia maseczek w otwartej przestrzeni.

 

Z dnia na dzień przybywa nowych zakażeń wirusem z Wuhan. Koronawirus nie wybiera i atakuje każdego, w tym nawet polityków. Wśród chorych był m.in. były minister zdrowia Łukasz Szumowski. Zarażony nie tak dawno został też nowowybrany minister edukacji Przemysław Czarnek. W piątek o swoim zakażeniu poinformował natomiast również znany polityk Lewicy Krzysztof Śmiszek.

 

O swojej chorobie powiadomił on za pomocą Twittera:

 

„Drodzy, Drogie! Wirus nie wybiera. A i licho nie śpi. Dziś kolejna ogromna liczba zakażeń, w tym, niestety, jedno moje. Czuję się dobrze, trochę jak lekkie przeziębienie. Stosuję się do procedur. Dbajcie o siebie i nie wierzcie koronasceptykom! P.S. Robert zdrowy, odizolowany :-)” – napisał Krzysztof Śmiszek.

 

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze