25.8 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca, 2024

PILNE! Strzelanina na Podkarpaciu! Trwa akcja policji

Zobacz koniecznie

Choć w wiadomościach, jakie dzisiejszego wieczoru przewijają się w mediach przoduje kwestia protestów, zamieszek i zakłócania porządku publicznego w związku z zeszłotygodniowym orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego, a także temat walki z pandemią, to jednak pojawiły się też niepokojące doniesienia o strzelaninie, do której miało dojść w południowo-wschodniej części naszego kraju.

 

Dramatyczne sceny rozegrały się na terenie Stalowej Woli. Jak podaje portal Nowiny24.pl, strzały z broni paść miały na deptaku w rejonie ul. Energetyków 21 na osiedlu OZET. Sprawcy ze swojego samochodu mieli oddać strzały w kierunku znajdujących się nieopodal dwóch mężczyzn, którzy zostali następnie z ranami postrzałowymi zabrani do szpitala przez karetkę pogotowia.

 

Według relacji niektórych świadków, na niedługo przed tym jak padły strzały, miało dojść do incydentu polegającego na gonieniu się ludzi, z których co najmniej część była uzbrojona w pałki teleskopowe.

 

Policja rozpoczęła działania i pościg za sprawcami. Napastnicy poruszają się najprawdopodobniej citroenem cactus, który według świadków posiada zagraniczne numery rejestracyjne. Wiele wskazuje też na to, że byli oni zamaskowani w czasie zdarzenia. Funkcjonariusze przeszukują również pobliskie tereny w poszukiwaniu broni palnej, z której miały paść strzały.

 

 

 

Źródło: Nowiny24.pl ; Rmf24.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze