18.8 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

PILNE! Poseł Nitras zaatakował innego polityka! Jest nagranie [WIDEO]

Zobacz koniecznie

W związku z aktami agresji i wandalizmu, do jakich dochodzi przy okazji protestów w polskich miastach, jakie zaistniały po decyzji Trybunału Konstytucyjnego ws. przesłanki eugenicznej przy aborcji, dziś sporo emocji jest również w Sejmie. Także bowiem na sali obrad część posłanek i posłów dopuściło się bulwersujących zachowań nie przystających do powagi miejsca jakim jest parlament. Niestety również tam nie brakło fizycznych ataków ze strony opozycji.

 

Agresywnego i skandalicznego zachowania dopuścił się m.in. poseł Koalicji Obywatelskiej Sławomir Nitras, który nie tylko przyniósł do Sejmu megafon, który miał mu pomóc zaburzyć obrady, ale także fizycznie zaatakował jednego z posłów Zjednoczonej Prawicy- Wiesława Krajewskiego.

 

Polityk opozycji popchnął posła Krajewskiego opuszczając sejmowe ławy. Sytuację zarejestrowało oko kamery. Przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości nie wykluczają zajęcia się tą sprawą na tyle, aby poseł Nitras poniósł konsekwencje swojego zachowania.

 

Równie oburzające było zachowanie lewicowych posłanek, które chcąc utrudnić prace Sejmu otoczyły w pewnym momencie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. W reakcji na takie zachowanie, marszałek Terlecki wezwał Straż Marszałkowską, która interweniowała w zaistniałej sytuacji.

 

 

 

Źródło: TVP.info ; Twitter/@KazikowskaEdyta

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze