17.4 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

Dziwne zachowanie Ryszarda Kalisza. Emocje dają o sobie znać zbyt mocno? [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Znany lewicowy polityk, a zarazem były działacz PZPR zaangażował się w ostatnim czasie w protesty organizowane przez zwolenników aborcji w naszym kraju. Wraz z grupą protestujących pomimo epidemii przybył on niedawno również pod dom prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Obecność Ryszarda Kalisza nie umknęła na Żoliborzu dziennikarzom, jednak kiedy kamera rejestrowała jego zachowanie i to co mówi, wówczas zaczął on zachowywać się w dość zastanawiający dla wielu sposób.

 

Kiedy polityk został napotkany przez dziennikarza TVP, wówczas wypowiedział się do kamery, jednak zrobił to w sposób bardzo nerwowy i krzykliwy. Niektórzy z internautów mogą zastanawiać się z czego wynika takie uleganie nerwom u osoby, która kojarzona była przez wielu z wesołym nastawieniem do życia i otaczającej nas rzeczywistości.

 

Po napotkaniu ekipy TVP, Ryszard Kalisz wykrzykiwał słowa mające stanowić sprzeciw wobec działań obecnego rządu oraz władz Telewizji Publicznej. „Koniec z propagandą pisowską!„- Da się usłyszeć na zarejestrowanym nagraniu.

 

 

 

Źródło: TVP.info ; Twitter/@matt_magdziarz

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze