17.4 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

Silna eksplozja i wstrząsający widok! Poinformowano o ofiarach śmiertelnych… [FOTO/WIDEO]

Zobacz koniecznie

Niestety media obiegła w dniu dzisiejszym kolejna smutna, a wręcz wstrząsająca i tragiczna informacja. Po raz kolejny też doszło do dramatu na terenie południa naszego kontynentu. Przez ostatnie godziny w sieci pojawiają się nagrania oraz fotografie z miejsca, w którym rozegrały się prawdziwe chwile grozy.

 

Do dramatycznej sytuacji doszło na terytorium Włoch, czyli jak wiadomo kraju mocno doświadczonego w ostatnich miesiącach przez pandemię koronawirusa oraz problemy gospodarcze. Niedawno sporo niepokoju w tym państwie mogły wywołać trzęsienia ziemi, aktywność wulkanu Etna na Sycylii oraz powodzie. Tym razem nastąpiła natomiast eksplozji, która przyniosła niestety nie tylko dramatyczny widok i konieczność przeprowadzenia przez służby akcji, ale też pochłonęła co najmniej kilka ludzkich żyć.

 

Do wybuchu doszło w jednej z fabryk w miejscowości Casalbordino na terenie włoskiej prowincji Chieti we wschodniej części Półwyspu Apenińskiego.

 

Miejsce, w którym doszło do eksplozji, to według mediów fabryka amunicji, w której znajdowały się ładunki wybuchowe, co również przyczyniło się do rozmiarów dramatu. Według wieści przekazywanych przez włoskie media powołując się na źródła w lokalnej straży pożarnej, przy okazji tego zdarzenia życie straciły co najmniej trzy osoby.

 

W reakcji na eksplozję podjęto decyzję o przerwaniu ruchu pociągów na linii kolejowej Adriatica biegnącej wzdłuż wybrzeża Adriatyku, pomiędzy miejscowością Fossacesia a portem w Vasto.

 

 

 

 

Źródło: Repubblica.it ; TVP.info ; Twitter/@TgrRai ; YouTube/Notizie.it

Fot.: Facebook/MeteoNews 24 ; Twitter/@TgrRai

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze