4.1 C
Warszawa
środa, 1 lutego, 2023

HIT! Nagranie z agresywnym zachowaniem Rosjanina podbija Sieć [Wideo]

Zobacz koniecznie

Ostatnia sztafeta w Lahti wzbudziła wielkie emocje. Pomiędzy Rosjaninem a Finem doszło do emocjonującej walki o drugie miejsce. Jedno z zachowań Fina podburzyło Rosyjskiego zawodnika i wpadł on w niekontrolowany gniew. Kamery wszystko zarejestrowały. 

 

 

W emocjonującym konkursie w Lahti triumfowała Norwegia. W chwili kiedy Joni Maeki zajechał lekko drogę rywala, ten wpadł w szał. Zaraz po całym zajściu Bolszunow próbował uderzyć swojego przeciwnika kijem. Zaraz po przekroczeniu mety rosyjski zawodnik z premedytacją wjechał w Fina, który w tamtym momencie odbierał gratulacje. Joni Maeki upadł zaraz po tym jak Bolszunow w niego wjechał.

 

 

 

 

Sędziowie widząc naganne zachowanie rosyjskiego zawodnika postanowili szybko zareagować. Po jednogłośnym orzeczeniu arbitrów drużyna Rosji została zdyskwalifikowana z zawodów. Zawody pucharowe w Lahti odbyły się bez obecności Polaków. Następne zawody będą miały miejsce w dniach 29-31 stycznia w Szwecji w miejscowości Falun. Trasa dla obu płci będzie wynosić 15 cm. Na ostatni dzień zaplanowany jest sprint w stylu klasycznym.

 

 

Źródła:

o2.pl

Fot & Wideo: Twitter – Eurosport Polska

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze