13 C
Warszawa
wtorek, 27 lutego, 2024

Kolejny znany polski polityk zakażony koronawirusem!

Zobacz koniecznie

Choć z pandemią wirusa SARS-CoV-2 zarówno Polska, jak i cały świat zmagają się już od niemal roku, to jednak wciąż rozprzestrzenianie się koronawirusa oraz problemy w służbie zdrowia dają osobie znać w różnych krajach. Niejednokrotnie potwierdziło się też, że zarazić może się każdy, bez względu na popularność czy status społeczny, a dowodem na to jest fakt jak dużo już sławnych osób ze świata sportu, polityki czy sztuki i kultury przeszło COVID-19. Niestety nie brakuje też znanych osób, dla których zachorowanie na tę chorobę przyniosło śmiertelny skutek, jednak wielu też przechodzi czas choroby bez poważniejszych objawów.

 

ZOBACZ TEŻ: Władze partii podjęły decyzję. Znana posłanka traci stanowisko w jej strukturach

 

Jak poinformowały w dniu dzisiejszym portale informacyjne w naszym kraju, do grona osób zakażonych koronawirusem dołączył kolejny z członków rządu. Tym razem mowa jest o przypadku wykrycia obecności wirusa u wicepremiera Jacka Sasina z Prawa i Sprawiedliwości.

 

W minionych miesiącach koronawirusem zarazili się już inni znani polscy politycy z różnych opcji, a wśród nich znaleźli się m.in. minister środowiska Michał Woś, były prezydent Bronisław Komorowski, a także poseł Konfederacji Artur Dziambor.

 

W przypadku wicepremiera Jacka Sasina można mówić o sporym pechu, bowiem jest to już piąta kwarantanna, na którą jest on kierowany. Po raz ostatni odbywał on ją w październiku, kiedy pozytywny wynik na obecność SARS-CoV-2 uzyskał minister Przemysław Czarnek. Na szczęście pomimo zarażenia koronawirusem polityk czuje się dobrze i według medialnych doniesień nie ma poważniejszych objawów, które mogą wystąpić przy okazji zachorowania na COVID-19. Swoją pracę realizuje on obecnie zdalnie.

 

 

Źródło: Rmf24.pl

Fot.: Wikimedia Commons

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze