21.2 C
Warszawa
piątek, 17 maja, 2024

Reprezentacja Polski ma nowego selekcjonera! Zwrócił się do polskich kibiców w specjalnym nagraniu [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Dziś nastąpił moment, który od kilku dni wyczekiwany był przez fanów piłki nożnej w naszym kraju. Odbyła się bowiem konferencja prasowa z udziałem prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, podczas której omówiono temat zmiany na stanowisku trenera naszej drużyny narodowej. W trakcie tejże konferencji dziennikarze mieli możliwość zadawania pytań za pośrednictwem internetu.

 

W pierwszej części konferencji przedyskutowano kwestię rozstania z dotychczasowym selekcjonerem Jerzym Brzęczkiem. Po pytaniach dziennikarzy dotyczących tej sprawy nastąpiła druga część, w czasie której pokazano filmik, na którym nowy selekcjoner Polski zwrócił się do kibiców w naszym kraju. W ten też sposób ogłoszono komu zdecydowano się powierzyć dalsze prowadzenie naszej reprezentacji.

 

Jak informuje aktualnie wiele sportowych mediów i profili na portalach społecznościowych zarówno w Polsce, jak i w innych krajach, nowym selekcjonerem został pochodzący z Portugalii Paulo Sousa. Na poniższym filmiku można usłyszeć co sam ma do powiedzenia w tej sprawie na sam początek współpracy. Padły też słowa w naszym języku…

 

 

Źródło: TVP Sport ; YouTube/KrisU

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze