8 C
Warszawa
piątek, 19 kwietnia, 2024

Dostawca ocalił 2-letnią dziewczynkę! Spadła z 12 piętra [FOTO/WIDEO]

Zobacz koniecznie

Pewien dystrybutor z Hanoi zdecydowanie zasłużył na tytuł bohatera. Udało mu się złapać dwulatkę, która spadła z balkonu mieszczącego się na 12 piętrze wieżowca.

 

Nguyen Ngoc Manh przybył z przesyłką do jednego z obiektów mieszkalnych w stolicy Wietnamu. Jak przekazał tamtejszym mediom, podczas gdy przesiadywał w aucie, usłyszał płacz. Z początku wydawało mu się, że jest to szloch dziecka karanego przez swoich rodziców. Prawda jednak okazała się niestety zupełnie inna i znacznie bardziej brutalna.

 

Jednak gdy tylko usłyszałem, jak ktoś woła o pomoc, wystawiłem głowę z samochodu, rozejrzałem się i zobaczyłem dziewczynkę wychodzącą za balustradę balkonu. Natychmiast wyskoczyłem z samochodu

– podaje Vietnam Times.

 

 

Mężczyzna szybko wspiął się na dach budynku, który stał nieopodal. Jak powiedział, starał się złapać dziecko, żeby nie upadło wprost na ziemię. Dziewczynka miała ogromne szczęście, ponieważ spadła na kolana dostawcy, który ją chwycił. Manh po chwili zauważył, że z ust dwulatki płynie krew, co bardzo go przestraszyło.

 

Dziewczynkę zabrało pogotowie ratunkowe. Jak podaje RMF24, nie odniosła ona poważniejszych obrażeń. Ma jedynie złamaną nogę i rękę, a jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Manh natomiast ma skręconą rękę.

 

Całe zajście zostało sfilmowane przez mieszkańców bloku obok. Nagranie wrzucono do sieci. Widać na nim, jak dziecko przechodzi przez barierkę, przez moment się jej trzyma i po chwili spada. Sąsiedzi natomiast są przerażeni całą sytuacją.

 

Dostawca wspomniał też serwisowi VnExpress, że wszystko działo się bardzo szybko i całe zdarzenie miało miejsce w ciągu zaledwie jednej minuty. Trudno było mu także uwierzyć w to, że ocalił życie dziewczynce.

 

Źródła: RMF24, Twitter
Fot.: Pixabay

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze