13 C
Warszawa
wtorek, 27 lutego, 2024

Gang samochodowy gromadzi się pod sklepami „Agata” i zakłóca spokój [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Mieszkańcy Węglina ostatnio są dręczeni przez niesforne zachowanie kierowców gangu samochodowego. Gromadzą się oni pod sklepem meblowym „Agata” i zakłócają spokój ogromnym hałasem. To nie jedyny problem, jaki stwarzają głośni kierowcy. Każdorazowo zostawiają po sobie ogromne ilości śmieci. 

 

 

Mieszkańcy Węglina skarżą się na zakłócanie spokoju przez fanów motoryzacji. Według opinii mieszkańców gromadzą się oni pod sklepem meblowym Agata oraz Leclerc w Węglinie głośno się zachowując i zostawiając po sobie nieporządek. W Internecie pojawił się filmik na któym „udukomentowano”zachowanie kierowców.

 

 

 

 

„To, co dzieje się nocami przed Salonem Agata i szerzej u zbiegu ul. Jana Pawła II i al. Kraśnickiej woła o pomstę do nieba. Regularnie gromadzi się tam jakiś gang samochodowy, który nie daje żyć mieszkańcom Węglina. Cały parking przed salonem Agata Meble okupowany był przez chuliganów, samochodów stało tam grubo ponad setka. Samochody tak przeraźliwie głośne, że słychać je w całej dzielnicy. Wyglądało to tak, jakby szarańcza ryczących samochodów opanowała okolicę, non stop ktoś przyjeżdżał pod Salon Agata, inni odjeżdżali z piskiem opon, żeby ścigać się na ulicach” – słowa jednej z mieszkanek Węglina przytoczył portal o2.pl.

 

 

Źródła:

o2.pl

Foto & Wideo: YouTube – lublin112

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze