27 C
Warszawa
wtorek, 21 maja, 2024

Lublin. Policjanci rozbili agencję towarzyską. Aresztowano 6 osób [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Według informacji podanych przez niezalezna.pl, zorganizowana grupa przestępcza, która czerpała korzyści z sutenerstwa została w piątek rozbita w Lublinie. Jak podała lokalna policja, 6 osób zostało aresztowanych w związku ze sprawą.

 

ZOBACZ TEŻ: Jarosław Gowin zakażony koronawirusem. Przebywa obecnie w szpitalu

 

– W wyniku przeprowadzonych działań zatrzymano łącznie czterech mężczyzn, mieszkańców powiatu lubelskiego w wieku 37, 41, 50 i 60 lat oraz także dwie kobiety: 50-letnią mieszkankę Lublina oraz 42-letnią obywatelkę Ukrainy – przekazał rzecznik komendanta wojewódzkiego policji w Lublinie, komisarz Andrzej Fijołek.

 

Na nagraniu opublikowanym przez policję widać jak funkcjonariusze wraz z kontrterrorystami wtargnęli do jednego z lubelskich budynków, który, jak się wkrótce okazało był agencją towarzyską. Jak podaje niezalezna.pl, mundurowi zabezpieczyli m.in. gotówkę (w kwocie około 35000 zł), skonfiskowali kilkanaście aparatów komórkowych, terminal płatniczy, kasę fiskalną oraz komputer.

 

 

Według doniesień, grupą zarządzał 50-letni mieszkaniec Lublina. Miał on aranżować świadczenie usług seksualnych w całym województwie, a nawet na Ukrainie.

 

Cała grupa została aresztowana na 3 miesiące. Wszystkim jednak o wiele większa kara; za przestępstwo ułatwiania prostytucji i czerpania korzyści majątkowej oraz udział w zorganizowanej grupie przestępczej mogą spędzić w więzieniu do 5 lat. Ponadto, za kierowanie grupą przestępczą prawo przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

 

ZOBACZ TEŻ: Kolejne kraje wstrzymują szczepienia preparatem firmy AstraZeneca

 

Źródło: niezalezna.pl, lubelska.policja.gov.pl

Wideo: lubelska.policja.gov.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze