16.9 C
Warszawa
wtorek, 21 maja, 2024

Posłanka KO jest za dewastacją banerów pro-life. „Gratuluję odważnym” [FOTO]

Zobacz koniecznie

Posłanka Koalicji Obywatelskiej Klaudia Jachira jest oczarowana osobami, które dopuściły się zniszczenia plakatów „za życiem”. Opublikowała na Facebooku post, w którym wychwala akty wandalizmu.

 

Billboardy, o których mowa można podziwiać w wielu polskich miastach od dłuższego czasu. Umieszczono na nich obraz dziecka w sercu. Plakaty te mają propagować hospicja perinatalne. Nie wszystkim jednak to się podoba, a zdarzają się i tacy, którzy reagują na nie złością. Gdyby sięgnąć pamięcią odrobinę wstecz, można by sobie przypomnieć, że w czasie Strajku Kobiet wielokrotnie dochodziło do niweczenia takich plakatów.

 

ZOBACZ TEŻ: Lech Wałęsa jest już po operacji. Jaki jest stan jego zdrowia? [WIDEO]

 

Posłanka Koalicji Obywatelskiej jest pod wrażeniem destrukcji wrocławskich plakatów:

 

Gratuluję odważnym, m.in. wrocławskiej grupie Nocne Marki pomysłowej akcji przerabiania antyaborcyjnych billboardów. Dzięki odrobinie kreatywności te ponure, propagandowe gnioty nabierają zupełnie nowych znaczeń – napisała w mediach społecznościowych.

 

Zamiast wykluczającej agitacji plakaty stają się nośnikami tolerancji, mówią o prawie do wyboru i zwracają uwagę na nasze prawdziwe problemy – nadmieniła Jachira.

 

Oprócz tego, posłanka Koalicji Obywatelskiej zamieściła na Facebooku fotografie, na których widnieją zniszczone plakaty pro life ze zmienionymi napisami, których zdecydowanie lepiej nie cytować.

Gratuluję odważnym, m.in. wrocławskiej grupie Nocne Marki pomysłowej akcji przerabiania antyaborcyjnych billboardów….

Opublikowany przez Klaudię Jachirę Niedziela, 14 marca 2021

 

ZOBACZ TEŻ: Schowali się pod drzewem, uderzył w nich piorun. Jest dramatyczne nagranie [WIDEO]

 

Na ten wpis błyskawicznie zareagowali internauci., którzy zaczęli ją upominać, że nie wypada jej aprobować aktów wandalizmu.

 

Poseł na Sejm pochwala dewastację cudzej własności? Serio? – napisał pod postem jeden z nich.

 

Źródło: dorzeczy.pl, Facebook

Fot.: YouTube

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze