13.9 C
Warszawa
czwartek, 21 września, 2023

Ruszyła rekrutacja do II edycji Akademii Samorządu. Kto może aplikować?

Zobacz koniecznie

Ruszył nabór kandydatów do II edycji Akademii Samorządu. Jak czytamy na stronie Fundacji Centrum im. Władysława Grabskiego, projekt skierowany jest do młodych ludzi. W ramach cyklu spotkań zdobędą cenną wiedzę w zakresie m. in. polityki, gospodarki czy samorządu. 

 

 

„Nasza inicjatywa jest szansą na zawarcie nowych znajomości oraz poznanie meandrów świata dziennikarstwa, prawa, samorządu i polityki od ich strony bezpośredniej, prezentowanej przez ekspertów. Uczestnicy naszego projektu nie narzekają, oni działają! Teraz możecie do nich dołączyć i stać się  uczestnikami warsztatowych spotkań tematycznych, które poświęcone będą prawu, administracji, ekonomii, gospodarce, samorządowi, kulturze, historii oraz mediom. Prowadzić je będą praktycy, dziennikarze, parlamentarzyści i samorządowcy. Swoje przekonania i wiedzę możesz skonfrontować z ekspertami oraz rówieśnikami.” – przekonują organizatorzy projektu. Co więcej, udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Fundacja pokryje koszty noclegów, prelegentów oraz wyżywienia, a nawet zrefunduje koszty przejazdu.

 

Opublikowany przez Akademia Samorządu Sobota, 29 sierpnia 2020

 

Zatem jedynym wkładem własnym jest motywacja samych zainteresowanych projektem i ich zaangażowanie w Akademię Samorządu. Jak zapewniają organizatorzy, to właśnie aktywność samych uczestników będzie jej największym motorem napędowym. Poprzez udział w interakcję podczas wykładów AS młodzi ludzie poszerzą swoją wiedzę z różnych dziedzin, nabywając tym samym nowe kompetencje niezbędne w przyszłości. Fachową wiedzę przekazują im prelegenci – znani dziennikarze, politycy, historycy czy przedsiębiorcy.

 

 

Fundacja Grabskiego zakończyła już pierwszą edycję projektu, certyfikując dyplomem jej kilkudziesięciu uczestników. Jak przyznają sami absolwenci, cykl spotkań był dla nich bardzo pouczający, a także poszerzył ich prywatne znajomości. Niestety pandemia koronawirusa wymusiła przerwę, jednakże II edycja AS zbliża się wielkimi krokami.

 

Opublikowany przez Akademia Samorządu Niedziela, 22 listopada 2020

 

By aplikować do Akademii Samorządu należy wysłać zgłoszenie drogą mailową. „Zgłoszenia można wysyłać od dzisiaj tj. 19 kwietnia do 5 maja br. na maila: sekretariat@centrumgrabskiego.pl” – ogłaszają organizatorzy projektu.

Zobacz więcej

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze