29.3 C
Warszawa
czwartek, 18 sierpnia, 2022

Kajdanowicz skomentował słowa Frasyniuka!

Zobacz koniecznie

-Każdy gość bierze pełną odpowiedzialność za słowa wypowiadane w programie – powiedział redaktor „Faktów TVN” Grzegorz Kajdanowicz w rozmowie z Wirtualną Polską. Dziennikarz odniósł się w ten sposób do skandalicznej wypowiedzi Władysława Frasyniuka.

– Każdy gość bierze pełną odpowiedzialność za słowa wypowiadane w programie. Mój błąd polegał na tym, że nie zwróciłem uwagi Władysławowi Frasyniukowi, że użycie słowa „śmieć” w stosunku do jakiejkolwiek osoby w jakiejkolwiek sytuacji jest nie do zaakceptowania – wyznał Kajdanowicz.

Na skandaliczne słowa Frasyniuka zareagowała już redakcja TVN24. Jak czytamy w oświadczenie stacja wyraża ubolewanie z powodu braku reakcji prowadzącego program. –W związku z inwektywami pod adresem żołnierzy wypowiedzianymi przez Władysława Frasyniuka na żywo w TVN24 wyrażamy ubolewanie, że zabrakło stanowczej, krytycznej wobec używanych zwrotów, reakcji ze strony prowadzącego program. Nie będziemy powielać tej wypowiedzi. Oświadczamy, że sprzeciwiamy się każdej formie agresji, także tej słownej, w życiu publicznym” – napisano w oświadczeniu.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze