17.6 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca, 2024

Łzy Zofii Klepackiej w studiu TVP Info. Powodem niedawna strata bliskiej osoby

Zobacz koniecznie

Choć często obserwując rozmaite zmagania sportowe wydaje nam się, że rywalizujący zawodnicy to niemalże mityczni herosi, to tak naprawdę mamy do czynienia z ludźmi, którzy – jak my wszyscy – przeżywają swoje prywatne radości i smutki. Nie inaczej jest w przypadku Zofii Klepackiej.

Reprezentantka Polski w windsurfingu wróciła do Polski z Tokio bez medali. W przeszłości jednak wielokrotnie udawało jej się zwyciężać w mistrzostwach świata i Europy, a z Igrzysk w Londynie przywiozła brązowy „krążek”.

Sukces sportowy jest jednak tylko jednym z powodów ogólnopolskiej rozpoznawalności Zofii Klepackiej. Zawodniczka zabiera bowiem głos w sprawach dotyczących życia społecznego: nie ukrywa swojego patriotyzmu, odwołuje się do historii powstania warszawskiego, sprzeciwia się pomysłom legalizacji związków jednopłciowych oraz feministycznym „strajkom kobiet”. Z powodu wyrażania własnych przekonań spotyka się z „hejtem” ze strony postępowych internautów i dziennikarzy.

Po powrocie z Igrzysk w Tokio reprezentantka Polski w windsurfingu została zaproszona do programu „W Kontrze” w TVP Info, gdzie opowiadała o swojej karierze, poglądach oraz życiu prywatnym. To właśnie sprawy osobiste wzbudziły w Zofii Klepackiej najsilniejsze emocje.

Jak bowiem przypomniała, niedawno – na miesiąc przed Igrzyskami – zmarł jej tata. To właśnie wspomnienie ojca spowodowało płacz Zofii Klepackiej.

Warto w tym miejscu odnotować, że zawodniczka nieukrywająca swojej wiary z pewnością z radością przyjmie modlitwy kibiców za jej tatę.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Fot.: TVP Info / w Kontrze / rzut ekranu: tvp.info

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze