6.1 C
Warszawa
środa, 17 kwietnia, 2024

Majątek Pawła Kukiza! Wielu może się zdziwić

Zobacz koniecznie

Paweł Kukiz od środy jest na ustach wszystkich Polaków. Jedni popierają jego działania, inny hejtują. Przedstawiamy jego majątek.

Paweł Kukiz po głosowaniu ws. „Lex TVN” stał się najchętniej komentowanym dziś Polakiem. Kiedy zagłosował tak, jak klub PiS spłynął na niego ogrom hejtu. Jaki jest majątek byłego wokalisty?

Zmiana stanowiska kilku posłów Kukiz’15 podczas głosowania wynikała – według oficjalnych informacji – z pomyłki podczas pierwszych głosowań. Kiedy to posłowie Kukiz’15 poparli klub PiS, opozycja wylała falę krytyki na lidera – Pawła Kukiza. Zarzucono mu zmianę zdania z uwagi na obiecaną intratną posadę. Co posiada Paweł Kukiz?

Majątek Pawła Kukiza. Nie potrzebuje intratnej posady

Paweł Kukiz posiada audi Q7 z 2009 roku. Muzyk na swoim koncie bankowym zgromadził 5829 złotych i 60 groszy. Posiada także dom o powierzchni 450 m kw. warty 1,5 mln złotych a także mieszkanie o powierzchni 36 m kw. warte 350 tys. złotych. Ponadto Paweł Kukiz posiada także 0,6 hektara łąki wartej 15 tys. złotych.

Lider ruchu Kukiz’15 zadeklarował zawieszenie działaności muzycznej w 2016 roku. Jego dochód z tytułu diety poselskiej wyniósł 29 477,83 zł oraz 91 329, 86 z tytułu uposażenia. Z kolei tylko z tytułu praw autorskich na konto Pawła Kukiza w ciągu roku wpłynęło 200 tysięcy złotych.

Majątek Pawła Kukiza. Jakie ma zobowiązania?

Paweł Kukiz spłaca kredyt hipoteczny oraz pożyczkę. Do spłaty pozostało mu ponad 229 tys. zł, co stanowi 1/3 kredytu na budowę domu zaciągniętego w banku ING. Musi także spłacić 17 800 zł pożyczki zaciągniętej z funduszu świadczeń socjalnych.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze