18.8 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Dramatyczna choroba gwiazdy „M jak miłość”. Pożegnała się z fanami

Zobacz koniecznie

Gwiazda „M jak miłość” żegna się z fanami. Jest poważnie chora.

Iga Kreft, znana przede wszystkim z roli Uli z „M jak miłość”, wyjawiła, że cierpi na poważne schorzenie. Choroba zmieniła jej życie. Teraz gwiazda pożegnała się fanami.

Na swoim profilu w mediach społecznościowych gwiazda „M jak miłość” opublikowała wzruszajacy wpis. Iga Kreft żegna się w nim ze wszystkimi i zapowiada, że musi zniknąć. Wszystko z uwagi na jej stan psychiczny i potrzebę odpoczynku przez karierą muzyczną.

Iga Krefft – na co choruje?

Choroba Igi Krefft, to żadna tajemnica. W czerwcu tego roku gwiazda zdecydowała się wyjawić, na jaką chorobę cierpi. Krefft od lat ciężko choruje na nerwicę z epizodami depresji. Gwałtowne pogorszenie jej stanu nastąpiło dwa lara temu.

-Jestem na wakacjach od prawie dwóch tygodniu! Chociaż poza opalenizną moje ciało nie przeżywa tego zbytnio, bo w zasadzie zawodowo nadal się sporo dzieje😌 Ale od jutra słuchajcie muszę się wylogować na kilka dni aby zbliżyć się do samej siebie! To konieczne abym mogła w pełni naładować baterie i wrócić do Was pełna sił i gotowa na pyszne nowości muzyczne, które dla Was szykuję! Ha! Nie mogę się doczekać aby przedstawić Wam kolejną odsłonę Ofelii🤩 #Ofelia #8″ – czytamy na profilu Krefft.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze