17.4 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

NIEPOKOJĄCE badania ws. szczepionek! To może SZOKOWAĆ!

Zobacz koniecznie

Właśnie pojawiły się niepokojące badania ws. szczepionek. Zobacz koniecznie o co chodzi. To może szokować!

Od jakiegoś czasu w mediach masowego przekazu na temat szczepionek jest bardzo głośno. Jedni popierają szczepienia inni są przeciwni. Dużo dyskutuje się też na temat skuteczności szczepionek. W tej sprawie również zdania są podzielone. Ostatnio jednak pojawiły się niepokojące badania ws. szczepionek oraz ich skuteczności. Tego chyba nikt się nie spodziewał! Przeczytaj koniecznie o czym mowa. To może szokować wielu!

Niepokojące badania ws. szczepionek

Uniwersytet na Oksfordzie przeprowadził w tym tygodniu badania dotyczące szczepionek. Jak się okazało zarówno szczepionka firm Pfizer i BioNTech oraz AstraZeneca o wiele gorzej zabezpieczają przed wariantem Delta niż przed wariantem Alfa, choć tak czy inaczej ochrona jakaś jest.

Wariant Delta koronawirusa nadal może być przenoszony przez osoby w pełni zaszczepione, co podważa nadzieje, iż możliwe jest osiągnięcie odporności zbiorowej

-poinformowali autorzy badania z Uniwersytetu na Oksfordzie.

Przeanalizowano ponad 2,5 miliona testów wykonanych na ponad 700 tysiącach obywateli z Wielkiej Brytanii. Jest to największe badanie przeprowadzone w ostatnim czasie w kwestiach COVID-19 oraz szczepionek.

Z przeprowadzonych badań można wywnioskować, że przy wariancie Alfa szczepionki były bardzo skuteczne, czego nie można powiedzieć przy zakażeniu wariantem Delta.

Jaka jest Wasza opinia na temat tych badań? Spodziewaliście się takiego wyniku?

ZOBACZ TAKŻE: Czy wystarczy odkroić pleśń? Badania naukowe dają jednoznaczną odpowiedź

ZOBACZ TAKŻE: PRZYMUS szczepień?! Minister nie pozostawia ZŁUDZEŃ

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze