-3.2 C
Warszawa
piątek, 8 grudnia, 2023

PRZERAŻAJĄCE nagranie z Katowic. Co się tam dzieje! [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Do sieci trafiło przerażające nagranie prosto z Katowic. Takiego obrotu sprawy chyba nikt się nie spodziewał. Co się tam dzieje! Mamy nagranie!

Od jakiegoś czasu w Katowicach dzieje się wiele szokujących wydarzeń. Tym razem do Internetu trafiło kolejne przerażające nagranie ze starego miasta w Katowicach. Tego chyba nie spodziewał się nikt z nas. Zobacz koniecznie nagranie!

Przerażające nagranie z Katowic. Co się tam dzieje! Mamy nagranie

W sobotę (11 września) w Katowicach doszło do przerażającego zdarzenia. Policja konna ścigała mężczyznę, który był pod wpływem alkoholu obrażał policję i używał różnego rodzaju wulgaryzmów. Mężczyźnie udało się wyrwać policjantom. Nie miał niestety zbyt wiele szczęścia. Przewrócił się i prawie został staranowany przez konie!

Gdy tylko ludzie zobaczyli leżącego mężczyznę od razu ruszyli mu na pomoc. Pewna kobieta również próbowała zatrzymać konie, jednak ostatecznie funkcjonariusze stanowczo ją odsunęli.

Przerażające zdarzenie skomentowała już policja w Katowicach w rozmowie z mediami. Jak poinformował portal o2.pl „podkomisarz Agnieszka Żyłka, rzeczniczka Komendy Miejskiej w Katowicach, nagranie przedstawia sam koniec interwencji. Miała ona miejsce w sobotę 11 września i została podjęta wobec ściganego mężczyzny, ponieważ – znajdując się pod wpływem alkoholu – znieważał on funkcjonariuszy policji. Dopuścił się również używania wulgarnych słów w miejscu publicznym.”

Całość nagrania, które pojawiło się w sieci można obejrzeć tutaj. Trzeba przyznać, że jest szokujące!

ZOBACZ TAKŻE: NOWY sondaż parlamentarny! REKORDOWE poparcie dla tej partii

ZOBACZ TAKŻE: ZASKAKUJĄCE zmiany w emeryturach! Minister potwierdziła

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze