17.3 C
Warszawa
środa, 12 czerwca, 2024

Wieluń zerwie umowę z Najmanem? „Jeszcze dziś albo w poniedziałek”

Zobacz koniecznie

W czwartek Marcin Najman przekazał, że gala MMA-VIP 4 zostanie zorganizowana 5 marca w Wieluniu. Wcześniej wydarzenie miało się odbyć s Kielcach, ale miasto wycofało się z  umowy.

Wszystko przez przedstawionego „bossa” federacji, którym został były członek zarządu mafii pruszkowskiej Andrzej Zieliński, szerzej znany jako „Słowik”. Miasto Kielce słysząc tę wiadomość wycofało się z udostępnienia hali organizacji MMA-VIP.

Wieluń zerwie umowę z Najmanem? Są pierwsze komentarze

„Jestem posłem z okręgu sieradzkiego, obejmującego także Wieluń. Apeluję do burmistrza Wielunia Pawła Okrasy o podjęcie działań uniemożliwiających organizację tego kompromitującego miasto wydarzenia. Niech dawny 'Pruszków’ trzyma się od Wielunia z daleka” – napisała na Twitterze Joanna Lichocka.

Posłanka swoim wpisem odniosła się do wcześniejszego tweeta Krzysztofa Stanowskiego, który zapytał, czy prawdą jest, że Wieluń „zhańbi się organizacją gali, której twarzą jest były szef mafii pruszkowskiej, Andrzej Z. „Słowik”.

Wieluń zerwie umowę z Najmanem? Zdaniem osoby z otoczenia burmistrza – tak.

-Burmistrz zapewne zdecyduje się zerwać umowę jeszcze dziś albo w poniedziałek. To praktycznie pewne, co prawda Najman umowę już ma podpisaną, ale zaraz po ujawnieniu tego faktu ruszyła zbiórka podpisów przeciwko organizacji gali MMA-VIP w naszym mieście. Nie widzę szans, żeby to wydarzenie odbyło się w Wieluniu. Burmistrz mimo tego, co powiedział na temat umowy, będzie chciał uszanować wolę mieszkańców. To uczciwy człowiek, który słucha społeczeństwa – mówi portalowi prostozmostu.net osoba z otoczenia burmistrza Wielunia.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze