13 C
Warszawa
wtorek, 27 lutego, 2024

Kłopoty córki Putina. Tak po ataku na Ukrainę wygląda jej życie

Zobacz koniecznie

Rosyjska inwazja na Ukrainę wpływa także na dzieci Władimira Putina. Jego córka Maria Woroncowa-Faasen istotnie odczuła skutki decyzji swojego ojca.

Prywatne sprawy Putina były zawsze najpilniej strzeżone. Istnieją różne teorie dotyczące jego pochodzenia, także życie jego dzieci zawsze miało pozostawać w cieniu. Dotąd wiadomo było tyle, że Putin z małżeństwa z Ludmiłą Aleksandrowną doczekał się dwóch córek. Teraz pojawiły się informacje na temat jednej z nich.

Jak donosi brytyjski „Daily Mail” cytowany przez portal O2.pl Maria Woroncowa-Faasen znajduje się aktualnie na życiowym zakręcie. Chwilę przed rozpoczęciem wojny na Ukrainie odszedł od niej mąż Jorrit Faassen.

Teraz 36-letnia endokrynolog będzie miała także problem z otwarciem swojej kliniki w Moskwie specjalizującej się w rzadkich dziecięcych chorobach genetycznych. Wartość projektu to aż 630 mln dolarów. Klinika miało powstać w Petersburgu a inwestorem miała być częściowo kontrolowana przez Rosjankę firma Nomenko. Klinika miała bazować na zamożnych pacjentach z całego świata, jednak z uwagi na sankcję i znaczną izolację Rosji, projekt może okazać się nierentowny.

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze