26.2 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca, 2024

Rosjanie dobrze to maskowali. Teraz się wydało! Putin…

Zobacz koniecznie

Niedawno prezydent Rosji świętował kolejną rocznicę aneksji Krymu do Rosji. Putin pojawił się na stadionie Łużniki w Moskwie. Szwedzi dostrzegli, co zamaskowali Rosjanie.

Prezydent Federacji Rosyjskiej w zeszłym tygodniu przemawiał na stadionie Łużniki w Moskwie przed kilkudziesięcioma tysiącami Rosjan. Teraz dostrzeżono, że Putin stał w pancernej klatce ze szkła. Zdaniem obserwatorów to znak, że obawia się on zamachu – strzału z broni palnej.

Według informacji przekazywanych przez ukraiński wywiad Putin obawia się otrucia. Szwedzi twierdzą jednak, że prezydent Rosji otacza się zaufanymi ludźmi a jego przeciwnicy są w widzeniu lub wyeliminowano ich „w inny sposób”.

Jedyne czego otoczenie Putina ma się obawiać, to ewentualny zamach – wystrzał z broni palnej podczas publicznych zgromadzeń. Szwedzki ekspert Klas-Göran Karlsson cytowany przez WP zauważa, że Putin cieszy się sporym poparciem społecznym.

Przemówienie Putina zapisało się w pamięci wielu osób także z uwagi na kurtkę, w którą był ubrany rosyjski prezydent. Okrycie prezydenta Rosji kosztowało 12 tysięcy euro. Według Wirtualnej Polski przeciętny Rosjanin na taką kurtkę musiałby pracować dwa lata. Włoska firma , która wykonała kurtkę dystansuje się od Putina i zapewnia, że wspiera Ukrainę oraz nie dostarcza już towarów do Rosji.

 

Źródło: WP

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze