26.7 C
Warszawa
środa, 17 lipca, 2024

Niepokojące nagranie z Ukrainy! Do tego doszło na południu kraju [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Wojna na Ukrainie trwa już od ponad miesiąca. Teraz codziennie media publikują różnego rodzaju filmiki. Tym razem po raz kolejny pojawiło się niepokojące nagranie z Ukrainy. Zobacz do czego doszło na południu tego kraju. 

Na temat Ukrainy jest teraz bardzo głośno. Wszystko za sprawą wojny, która trwa już ponad miesiąc i nic nie wskazuje na to aby miała szybko się zakończyć. W tym czasie w wojnie zginęło już wiele niewinnych ludzi. Sporo obywateli Ukrainy musiało opuścić swoje domy i wyjechać z kraju. Wielu znalazło schronienie w Polsce.

Rosji pomimo starań nie udało się zająć stolicy Ukrainy – Kijowa. Jak widać teraz mają zupełnie inny pomysł dotyczący działań wojennych w tym kraju.

Ostatnio Ministerstwo Obrony Narodowej Ukrainy opublikowało pewien, niepokojący filmik. Ministerstwo poinformowało, że dziś blisko jednej z elektrowni jądrowej na Ukrainie w obwodzie mikołajowskim przeleciały pociski z Rosji.

Nuklearna zabawa maniaka z Kremla. Rosyjskie pociski manewrujące nad elektrownią atomową na południu Ukrainy w obwodzie mikołajowskim

-taką informację możemy przeczytać na oficjalnym koncie na Twitterze Ministerstwa Obrony Ukrainy.

Do wpisu dołączono także pewien, krótki filmik z tego wydarzenia. Rzeczywiście wszystko wygląda niepokojąco. Wideo, o którym mowa można obejrzeć tu:

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze