-2.2 C
Warszawa
piątek, 8 grudnia, 2023

Pijany rosyjski żołnierz zobaczył 16-letnią Ukrainkę! Opisała, co z nią zrobił

Zobacz koniecznie

Gwałty na ukraińskich kobietach to niestety coraz częstsze przypadki na Ukrainie. Rosyjscy żołnierze dopuszczają się tego niemal przy każdej okazji. Niemiecki Bild opisał jeden z przypadków.

Dasza, 16-letnia Ukrainka ze wsi Krasniwka schowała się przed Rosjanami w piwnicy. Niestety i tak została zgwałcona przez pijanego Rosjanina.

Rosyjscy żołnierze weszli do wsi i zachowywali się „całkiem normalnie”. Tragedia zaczęła się, kiedy znaleźli wódkę i zaczęli pić. Wtedy rozpoczęło się „polowanie” na młode kobiety.

Daszę zaatakowano, kiedy wyszła wraz z rodziną z piwnicy. Rosyjscy żołnierze „przesłuchali” rodzinę a następnie jeden z nich zabrał 16-latkę. Był pijany.

Rosjanin kazał Daszy się rozebrać bo w przeciwnym razie zostanie zastrzelona.

— Rozebrałam się – powiedziała Bildowi nastolatka. Następnie żołnierz zaczął się do niej dobierać a jego kolega, który próbował go powstrzymać — opuścił pomieszczenie.

— Powiedziałam mu, że mam 16 lat i jestem w szóstym miesiącu ciąży. Odparł, że stosunek na tym etapie nie zaszkodzi dziecku — opowiada Dasza.

W momencie gdy 16-letnia Ukrainka zaczęła stawiać opór, Rosjanin zaczął ją dusić i grozić zabójstwem. Następnie przez pół godziny ją gwałcił a następnie zabrał do jednego z domów, który zajmował. Tam oblał ją alkoholem i chciał ponownie zgwałcić. Powstrzymali go jednak pozostali, trzeźwi żołnierze, którzy kazali Daszy wrócić do domu.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze