17.4 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

Przerażające! Tak Rosjanie traktują ukraińskie kobiety w niewoli

Zobacz koniecznie

Rosjanie nie potrafią pokonać ukraińskiej armii i w ostatnich tygodniach ciągle są w odwrocie. Swoją „siłę” prezentują wobec bezbronnych: zniewolonych kobiet.

W poniedziałek w ramach wymiany jeńców na Ukrainę wróciło 108 kobiet dotąd pozostających w rękach rosyjskich bandytów. Teraz wyznają co przeszły. Horror!

Kobiety po zniewoleniu były fotografowane, a ich zdjęcia trafiały na kanał na Telegramie „Poznaj Chachła po czuprynie”. Chachły to obraźliwe określenie stosowane przez Rosjan wobec Ukraińców. Kobiety miały jedynie numery, a nie imiona i nazwiska. Niczym w obozach.

Rosjanie terroryzowali kobiety przewożąc je z miejsca na miejsce. Była to forma przemocy psychicznej. Zmuszano je ponadto do przyjęcia obywatelstwa Rosji lub samozwańczych republik ludowych. Przekonywano je ponadto, że Ukraina nie istnieje.

Kobiety były zmuszane do wykonywania ćwiczeń fizycznych. Ponaglanie polegało na kopaniu.

Więzione kobiety były karmione małymi porcjami i podłymi posiłkami. Mowa o paszy dla zwierząt zalanej wodą, zgniłej kapuście lub niewielkiej ilości wody. Sytuacja poprawiła się dopiero na kilka dni przed wymianą jeńców. Zapewne dlatego, że zakłamani Rosjanie chcieli przed oddaniem niewolonych kobiet poprawić ich formę, by na wolności nie były świadectwem tortur stosowanych przez ludzi Putina.

Źródło: rmf24.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze