HIT! Kolejne zabawne pytanie i odpowiedź Prezydenta! Co z delegalizacją… [WIDEO]

Trwa kampania wyborcza oraz rywalizacja o poparcie wyborców w nadchodzących wyborach prezydenckich, których przeprowadzenie zaplanowano na ostatni weekend czerwca. Sporą aktywnością, kandydaci na ten ważny dla Polski urząd, wykazują się też w przestrzeni internetowej. Nie próżnuje w tej kwestii również głowa państwa.

 

Prezydent Andrzej Duda kontaktuje się z Polkami i Polakami w ostatnim czasie dość często za pośrednictwem internetu w ramach tzw. Q&A, podczas którego internauci mogą zadawać pytania, a urzędujący prezydent odpowiada na nie prowadząc transmisję na żywo na swoim profilu w mediach społecznościowych.

 

Jakiś czas temu, sporą dawkę humoru wśród ludzi przyniosło pytanie odnoszące się do jednego z popularnych memów, a zarazem osoby innego z kandydatów- Stanisława Żółtka, byłego wiceprezydenta z Krakowa. Zapytano wówczas Andrzeja Dudę o to, czy poratuje on swojego kontrkandydata „szlugiem albo chociaż złotóweczką”. Jak się okazuje, nie było to ostatnie w tej kampanii pytanie skierowane do Prezydenta, które brzmi dosyć humorystycznie, a na które zwinnie odpowiedział sam zainteresowany.

 

W tym przypadku, zapytano Prezydenta Dudę o… „delegalizację K-popu”. W odpowiedzi PAD nawiązał do swojej realizacji wyzwania znanego jako #Hot16Challenge2.

 

Zobaczcie sami!

 

Andrzej odpowiedział na nasze pytanie o delegalizację K-Popu xDDDDDDDDDD

Gepostet von Andrzej Duda Memes am Montag, 8. Juni 2020

 

 

Źródło: Facebook/@AndrzejDudaMemes

Komentarze

Komentarze