MAKABRYCZNE sceny na francuskich ulicach! Te nagrania szokują ludzi [WIDEO +18]

W ostatnich dniach doszło do prawdziwie dramatycznych wydarzeń w jednym z francuskich regionów. W miejscowości Dijon miały miejsce krwawe starcia, które rozgrywały się w miejscach publicznych. W zamieszkach i wzajemnych atakach uczestniczyli członkowie gangów czeczeńskich, których członkowie przybyli nie tylko z innych terenów Francji, ale też z terenów sąsiedniej Belgii i Niemiec, jak również walczący z nimi ludźmi należącymi do gangów tworzonych w dużej mierze przez Algierczyków w tej części Republiki.

 

Seria dramatycznych wydarzeń miała rozpocząć się od zabójstwa 16-letniego Czeczena, który poniósł śmierć z rąk członków narkotykowej grupy przestępczej tworzonej przez ludzi wywodzących się z Maghrebu. W reakcji na pozbawienie nastolatka życia, czeczeńskie gangi zjechały się do Dijon podejmując decyzję o dokonaniu swoistej zemsty.

 

Zachęcamy do przeczytania również poniższych artykułów:

Wjechał samochodem w grupę policjantów i żołnierzy! [WIDEO]

 

Zamieszki w USA i Europie! Zobaczcie wstrząsające sceny rozgrywające się na ulicach [WIDEO]

 

Na ulicach tego francuskiego miasta rozegrały się wstrząsające sceny, a część z nich uwieczniono na nagraniach. Podczas starć użyto niebezpiecznych narzędzi, takich jak np. kije bejsbolowe czy noże, a nawet broni palnej.

 

W mediach pojawiają się głosy, że siły policyjne z innych części Francji dotarły do Dijon na tyle późno, że sytuacja stała się jeszcze trudniejsza do opanowania. Jak podała telewizja BFM TV, w związku z wydarzeniami jakie mają tam miejsce podczas ostatnich dni, władze w Pałacu Elizejskim zwróciły się do francuskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych z prośbą o zbadanie możliwości wydalenia z kraju uczestników tych właśnie starć i zamieszek.

 

W internecie udostępniono nagrania, na których według osób je publikujących, uchwycono mrożące krew w żyłach widoki, zaistniałe w wyniku walk pomiędzy gangami w Dijon.

 

Warto zobaczyć również:

Zamieszki w Europie! Policja ucieka przed manifestantami [WIDEO]

 

Szok! O mało go nie zabili podczas protestu…

 

OSTRZEGAMY! Niektóre z poniższych materiałów są drastyczne i nieodpowiednie dla osób poniżej 18. roku życia, a także szczególnie wrażliwych czytelników.

 

 

Gepostet von Rafał Korzycki am Montag, 15. Juni 2020

 

Gepostet von Rafał Korzycki am Montag, 15. Juni 2020

 

Gepostet von Rafał Korzycki am Montag, 15. Juni 2020

 

Gepostet von Rafał Korzycki am Montag, 15. Juni 2020

 

 

Źródło: Tvp.info ; YouTube/LeHuffPost ; Facebook/Rafał Korzycki ; YouTube/Evening Standard

Fot.: YouTube/Evening Standard (zrzut ekranu) ; Facebook/Rafał Korzycki (zrzut ekranu)

Komentarze

Komentarze