Nagrano tajemniczy obiekt! UFO albo akcja Korei Północnej? [WIDEO]

Niejednokrotnie w internecie pojawiają się nagrania wywołujące kontrowersje co do tajemniczych przedmiotów, bądź zjawisk ukazanych w ich treści. W tym przypadku jednak, sami autorzy nagrania jak można usłyszeć, nabrali obaw o to co właściwie udało im się zaobserwować na niebie.

 

Sytuacja miała miejsce w Japonii, a dokładniej w stolicy prefektury Miyagi- miejscowości Sendai. Co interesujące w tej sprawie, tajemniczy obiekt widoczny miał być aż przez kilka godzin jako coś unoszącego się wysoko nad ziemią. Jak wnioskować można na podstawie zarejestrowanego filmu, obiekt wyglądał jak balon, do którego dołączona jest konstrukcja kształtem przypominająca krzyż.

 

Zdarzenie wywołało spore kontrowersje i niepokoje w tej części Japonii. Miejscowe biuro meteorologiczne, którego komunikat przekazała Agencja Reutersa, nie wykluczyło, iż może to być maszyna służąca do badania zjawisk pogodowych, jednak zaprzeczyli jakoby miał być to sprzęt należący do biura w Sendai.

 

Według niektórych z pojawiających się opinii sytuacja mogła mieć związek z działaniami reżimu północnokoreańskiego. Zdaniem części ludzi obserwujących tę sytuację, za pomocą tego obiektu władze KRLD mogły kolportować propagandowe ulotki. Nie brakuje też jednak głosów mówiących, że ten tajemniczy obiekt mógł być tzw. UFO.

 

 

 

Źródło: o2.pl ; YouTube/ゴンチャンネル

Fot.: Wikimedia Commons ; Pixabay

Komentarze

Komentarze