32.3 C
Warszawa
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Oto PRZYCZYNA powstania koronawirusa?! Brytyjski…

Zobacz koniecznie

Jak wiadomo temat koronawirusa jest teraz chyba jednym z najbardziej znanych tematów zarówno w polskich mediach jak i mediach międzynarodowych. Od kilku miesięcy cały świat walczy z koronawirusem. W wielu krajach takich jak chociażby Nowa Zelandia wirus ten ustąpił, jednak jest sporo krajów gdzie nie daje za wygraną. Jaka jest więc przyczyna powstania wirusa? Brytyjski wojskowy rozwiał wątpliwości…

Koronawirus jest teraz jednym z najczęstszych tematów w mediach na całym świecie. Wszystko dlatego, że mimo iż rozprzestrzenił się kilka miesięcy temu wciąż jednak w wielu miejscach nie chce dać za wygraną.

Wszyscy zastanawiają się skąd tak naprawdę wziął się wirus. Stany Zjednoczone oskarżają Chiny z kolei Chiny oskarżają Stany Zjednoczone.

Ostatnio na ten temat postanowił wypowiedzieć się ekspert brytyjskiego wywiadu – Richard Kemp. Stwierdził bowiem, że bardzo prawdopodobne jest to, że wirus mógł powstać w laboratorium. Zaznaczył także, że raczej rząd nie powie całej prawdy w tej sprawie i wątpi, że kiedykolwiek będzie wiadomo coś więcej.

Sądzę, że jest bardzo mało prawdopodobne, by nasz rząd powiedział to z całą stanowczością, ale Chiny zostały uświadomione, że wywiad ma znaczące dowody.

-powiedział pułkownik Kemp.

Wierzyłem wtedy i wierzę nadal, że jakiś pozbawiony skrupułów pracownik laboratorium sprzedał na targ martwe zwierzę, na którym prowadzono testy. Nie dbał o to, ze padlina może być zainfekowana.

-dodał.

Jednak według niego nie jest to przypadek, że groźny wirus pojawił się akurat w Wuhan w Chinach.

 

Jaka jest Wasza opinia na ten temat?

 

Źródło: o2.pl

Foto: Pixabay.com

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze