9.4 C
Warszawa
niedziela, 29 maja, 2022

PILNE! Dramatyczne sceny w Warszawie! To zdarzenie wywołało paraliż i strach [WIDEO]

Zobacz koniecznie

W ostatnich tygodniach pogoda niejednokrotnie nas zaskakuje, a także wywołuje wiele przykrych konsekwencji. Utrudnienia przez mocne wichury, opady i burze obserwowaliśmy już m.in. na Podkarpaciu, w Małopolsce i na ziemi żywieckiej. Teraz chwilami grozy można określić to co dzieje się w stolicy naszego kraju.

 

Po trwającej około pół godziny ulewie, woda wybiła ze studzienek. Doszło również do sparaliżowania ruchu drogowego przez problemy z przejazdem zalanymi ulicami, korki oraz awarie sygnalizacji świetlnej. Sparaliżowany został też ruch metra po tym jak woda zalała stację Ratusz Arsenał. Należy mieć na uwadze również problemy zaistniałe w transporcie kolejowym. Po ulewie i zalaniu ulic pociągu przestały zabierać.

 

Zalany został m.in. słynny Plac Trzech Krzyży. Szczególnie kryzysowa sytuacja zaistniała na terenie Bielan, Żoliborza, Mokotowa, a także Śródmieścia. W mediach oraz internecie udostępniono nagrania ukazujące jak dramatycznie wyglądają w stolicy Polski efekty zaledwie 30-minutowej ulewy.

 

Niepokojące jest dodatkowo to, że w ciągu najbliższych godzin nadejść mogą kolejne opady deszczu i burze.

 

 

 

Źródła: Niezalezna.pl ; Tvp.info ; YouTube

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze