27.1 C
Warszawa
poniedziałek, 17 czerwca, 2024

PILNE! Znany polski skoczek ma koronawirusa! [FOTO]

Zobacz koniecznie

Choć obostrzenia nie obowiązują już w takim stopniu jak wcześniej, gdy bardzo konkretnie egzekwowano konieczność zachowania społecznej izolacji oraz unikania wychodzenia z miejsca zamieszkania bez potrzeby, to należy jednak przypomnieć, że pandemia nie jest uznana za zakończoną, a także w naszym kraju przybywa osób chorych i zmarłych po zakażeniu SARS-CoV-2. Jak potwierdziło się już niejednokrotnie, słynny już wirus z chińskiego Wuhan nie oszczędza także przedstawicieli świata show-biznesu polityki czy sportu.

 

W dniu dzisiejszym, polskie media poinformowały o kolejnej znanej w naszym kraju personie, która zaraziła się koronawirusem. W tym przypadku mowa o kimś zasłużonym dla Polski i Polaków na płaszczyźnie sportowej, a dokładniej ujmując w sportach zimowych.

 

Obecność koronawirusa potwierdzona miała zostać bowiem, poprzez pozytywny wynik badania, u słynnego skoczka narciarskiego- Adama Małysza, który choć skończył już karierę jako skoczek, to jednak wciąż jest znanym człowiekiem w świecie sportu. W swoim życiu zajmował się on również rajdami samochodowymi. Ważną funkcję przyszło mu pełnić również w strukturach Polskiego Związku Narciarskiego.

 

O tym co go spotkało, poinformował sam zainteresowany za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook. Na szczęście, jak stwierdził Adam Małysz- choroba w jego przypadku przebiega łagodnie. Przebywa on obecnie na kwarantannie. W ramach wymaganych w takowych sytuacjach procedur, skierowano odpowiednie informacje do osób, które wcześniej mogły mieć kontakt ze znanym człowiekiem polskich skoków narciarskich.

 

Adam Małysz zwrócił przy okazji uwagę na fakt, jak łatwo stać się ofiarą zarażenia. Zaapelował też do swoich sympatyków w treści swojego wpisu o ostrożność oraz troskę o swoje zdrowie.

 

https://www.facebook.com/AdamMalysz/posts/2031488836986149

 

 

Źródło: rmf24.pl ; Facebook/@AdamMalysz

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze