16.2 C
Warszawa
wtorek, 27 lutego, 2024

Ten pies i ślepa kura robią rzeczy nie do pomyślenia! Sam zobacz (FOTO)

Zobacz koniecznie

Zwierzę domowe jest wspaniałym kompanem w każdej chwili – i tej dobrej, i tej złej. Niektórzy decydują się także na nietypowe zwierzątka domowe, jak węże, pająki…a w tym wypadku kury!

Na ogół zwierzątka to wierni i uroczy towarzysze, jednak czasem wpadają na dziwne pomysły i robią rzeczy nie do pomyślenia. Z pewnością dzięki przykładowi tego psa pitbulla o imieniu Taj będziecie przecierać oczy ze zdumienia.

 

CZYTAJ TAKŻE: Wnuczka Leszka Millera przeszła operację plastyczną! Pokazuje swoją metamorfozę (FOTO)

 

Pies Taj miał trzy lata, gdy jego właściciele podjęli, jak się okazało, ważną dla niego decyzję. Przyjęli do domu kolejne zwierzę – kurę. Taj od razu zaopiekował się koleżanką, wyczuwając, że ma problemy ze wzrokiem. Właściciele próbowali jej pomóc na wszelkie możliwe sposoby, jednak nie udało się przywrócić jej wzroku. Kura jednak świetnie sobie radziła, dzięki pomocy przyjaznego pitbulla. Przez wiele lat byli nierozłącznymi kompanami. Kura bardzo polegała na psie, a on o nią dbał i pilnował jej bezpieczeństwa.

 

CZYTAJ TAKŻE: Brat Agaty Dudy ujawnił całą prawdę o niej! Nie mógł dłużej zachować sekretu

 

Niestety po siedmiu latach od przybycia nowego domownika, Taj poważnie zachorował. Zdiagnozowano u niego nowotwór i z dnia na dzień jego stan ulegał pogorszeniu. Lekarze i właściciele nie mogli już nic dla niego zrobić. Aby uczcić pamięć Taja, właściciele zdecydowali, że zapełnią pustkę w domu i kupili dwa małe pitbulle dla towarzystwa do kury. Okazało się, że kura szybko się do nich przyzwyczaiła i przejęła dowodzenie nad zwierzęcym stadem.

 

Taj dal przykład wspaniałej przyjaźni, którą okazywał nie tylko wobec ludzi, ale także innych zwierząt.

 

Źródło: lelum.pl / foto Facebook.com / christa hubbard

Zobacz więcej

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze